Chlapec po očkovaní ochorel na diabetes

Príspevok v téme: Chlapec po očkovaní ochorel na diabetes
Mimi323

Miškova mama podala trestné oznámenie. Všetci jej držíme palce. vraj sa objavil ďalší prípad, keď pacient po očkovaní vakcínou Dultavax ochorel na diabetes.
Celý problém aj s trestným oznámením si môže každý pozrieť tu:
-odkaz odstránený-
Dúfame, že to aspoň trochu pomôže k tomu, aby sa deťom na Slovensku nebrali ich ľudské práva a nemuseli byť nutene očkované.

Nasha

Citala som teraz stranku proti ockovaniu, no take bludy, ako moze niekto vobec tvrdit, ze ockovanie sposobuje autizmus, ved ten je vrodeny! A ze sa v minulosti nevyskytoval? Mozno len este nemal meno! Vsetci tito ludia co su proti ockovaniu nas chcu vratit do doby ked u nas vycinali epidemie a pomrelo mnoho ludi, vtedy budu spokojni!

Nasha

Ja suhlasim s muc! Ked z dajmetomu par tisic pripadov jeden ochorie na diabetes, ako dokazete ze to nebola nahoda? Male deti niekedy ochoreju na diabetes aj bez toho. A zas v krajinach kde je to nepovinne to tiez nie je dobre, ked som bola v Anglicku, citala som pribeh jednej zeny ktora nedala svoje dve deti zaockovat a jej dcera ochorela neviem aka choroba to bola, mala na male, bola v nemocnici na izolacke, bali sa o jej zivot. Nakoniec sa vyliecila a boli stastni, ze nema ziadne trvale nasledky, lebo ze nie vzdy to tak dobre dopadne. Odporucala vsetkym mamam nech daju deti ockovat, nech nerobia chybu ako ona. Ona mala z toho vycitky. Ja ked som ten pribeh citala tak som nemala slovnik po ruke, tak neviem aka choroba to bola, som si hovorila ze potom si to prelozim ale potom som na to zabudla. Zacalo to u nej ako bezna viroza, ale mala extremne vysoke horucky a potom aj vytok z usi.

muc

nik nedokaze na 100% ze je to nasledok ockovania. netvrdim, ze ockovacie latky nemaju aj negativne vedlajsie ucinky na organizmus, ale ockovanie ma urcite svoje opodstatnenie