vona

Príspevok v téme: vona
daisinka

Ahojte dievcata.Mam taky maly problem a dufam ze budete take zlate a poradite mi.Ked som sa naposledy robila ,ovonala som svoje prsty a nevonala som si.resp.nebola to prijemna vona.Nemam kvasinky ani podobne,vytok mavam normalny.Nemam ziadne potiaze,Existuje nieco cim by sa dala moja vona ovplyvnit?(samozrejme okrem tej hygieny,tu dodrziavam)Nejake caje??Jedlo??Msticky??poradte..prosim

Optimista_dozaista

Inak, ten nick mam akysi chlapsky. Nevadi, aj tak neviem, co som. : ) Ked sa kuknem pod sukienku, tak dzifcatko. To len aby bolo jasno.

Optimista_dozaista

Ja si voniam. : ) Istu dobu som mala problem so svojim zapachom tiez. Pricina bola jasna: mala som maniu nosenia prilis tesnych cigaretovych rifli, a samozrejme pre dobry efekt: tangace pod ne. Napriek hygiene (intimny sprchovy gel, raz za cas vyplach s takym pripravkom, cez den pouzivanie vlhkych cistiacich vreckoviek na intimne partie) sa dostavilo svrbenie a neprijemny vytok. Nosenie oblubenych nohavic som obmedzila, aj tangace som uz nenosila denne, ale uprednostnovala som bavlnene normalne nohavicky. A bolo po probleme.

jamajka

Ber sa taka aka si.
Ak to priatelovi bude vadit, tak je este nevyzrety!
Ja beriem manzela so vsetkym co ma a ako a nieco podobne by som vobec neriesila.
Vobec sa nad tym netrap:)Na tomto vztah nestoji, vies?

niekto

aj ovulacia ti upravuje vonu
povec mu ze sa bojis ze by mu to mohlo neprijemne a ze nech stym v tako pripade prestene
hlavne mu to kvoli tomu nezakaazuj iba mu povec ze sa bojis
a este nemysli na to ze ci mu to vadi alebo nie lebo si to neuzijes
proste to ber ako normalnu vec :)

daisinka

nO ALE 11 dni to nie je az tak velmi pred menstruaciou,,preto sa bojim,,ci to nie je teraz nejaka moja "normalna" vona...ale asi ked priatel bude chciet oral tak skocim predtym do sprchy a potom bude moct:)