Laska neexistuje...

Príspevok v téme: Laska neexistuje...
danka smutna

Mam 23 a prave som z oblakov tvrdo dopadla na zem.Nikdy som si nechcela uzivat.Od 16 som mala jedneho priatela a planovali sme buducnost a byt navzdy spolu.A teraz je vsetko prec.Nic necitim.Nic ked ma pobozka,nic pri milovani.Mam ho tak velmi rada,tak co sa to deje?Chcela som aby to bol on,moj manzel,otec mojich deti,chcela som s nim zostarnut,..co robit?Spolu s tymto zistenim mi spadli z nosa ruzove okuliare.Nepoznam vztah kde sa dvaja nepodvadzaju,po rokoch uz to nie je laska,jedine co zostava su nadavky do tlstych a nudnych krav,ziadne noci plne vasne,ziadne knizne romany,ludia sa podvadzaju,su na seba hnusni,rozvody,rozchody,bitky o deti,..co sa to deje?Uz neverim na lasku,preco prave ja som nemohla byt ako v tych telenovelach,..stastni navzdy,..ale z druhej strany,..v telenovelach tiez neukazuju dvoch po 5-10 rokoch.. preco je svet tak strasne zly..

shockin

tiez mam podobny problem a neviem co robit.. Som s priatelom asi rok a pol a prehodnocujem vsetko uz par mesiacov. Na jednej strane je jeden z tych dobrych, je spolahlivy,rozumny, stara sa o mna,mysli to so mnou vazne. Na druhej strane vsak mam silny pocit,ze to nieje ON s kym mam prezit svoj zivot. Mam pocit,ze sa ku mne nehodi a sranda je,ze mi to ludia dost casto hovoria. Dokonca uz spolu ani nespavame,proste nemozem,lebo to so mnou absolutne nic nerobi. Najhorsie je,ze on to nevidi,mysli si ze je vsetko OK, lebo to dost dobre hram,a to robim preto,lebo mu nechcem ublizit,ale ublizujem sebe,lebo ten hnusny tlak na hrudi co mam nie a nie prejst. Neviem ci mi tu niekto nieco poradi,ale aspon som sa vykecala.. A pochybujem uz aj ja o laske a neviem ci som bola niekedy zamilovana. Chcem zazit ten obrosvky boom,velka laska bez pochybnosti,proste to prave. Zacinam pochybovat ze niekto taky pre mna existuje,,

titaa

Ak neexistuje láska, tak potom čo je skutočné?

Danka smutná...človek vidí len to, na čo je zameraný...ty vidíš všade iba problémy vo vzťahu a rozpadnuté vzťahy, lebo to máš v hlave a svojimi myšlienkami priťahuješ rovnako negatívne veci.

Pravda je to, čomu veríš. Ak veríš tomu, že láska neexistuje, tak neexistuje.

Ja proste viem, že je. Že ľudia sa aj po rokoch môžu rešpektovať, jeden druhého si vážiť, zdieľať, milovať. Lebo to, že skončí nejaký vzťah ešte neznamená, že láska neexistuje...znamená to len toľko, že to zrejme láska nikdy ani nebola...

Nuž a ak chceš mať vzťah a lásku ako v telenovele, tak neostáva iné, než stať sa herečkou...

rony26

sandynka: fakt si to pekne napisala...presne, nemusia sa ti podlamovat kolena, ale vzdy su tam tie kazdodenne malickosti, ktore ta vzdy dostanu a on je na tom urcite rovnako...tak nech vam to vydrzi

zuzic: diky, ale uz rozmyslam dost dlho a stale sa neviem dopracovat k niecomu konkretnemu...uz pojdem asi len cestou uplnej ignorancie a uvidim co to s nou spravi...a uz nech to dopadne akokolvek, len nech to uz skonci, lebo ma to fakt vycerpava...myslim take to obdobie, kedy neviem na com som a neviem co dalej

alz-bee: no tazke to mas :-(...to su tie najtazsie rozhodnutia...ale zivot nam niekedy sam ukaze cestu, ktorou sa mame uberat...mna kazdy den dokaze prekvapit a priniest nieco nove...ale rozhodnut sa musis predsa len sama...mozno to nebude dnes, ani zajtra, ale raz to pride...ja ti len zelam aby si si vsetko dobre premyslela a aby si v konecnom dosledku bola spokojna so svojim rozhodnutim

tina78: ja za tou tvojou vetou nevidim smajlika a tak z toho usudzujem, ze to myslis vazne :-)... zase aby bolo jasne, tak aj ja mam svoje chyby, zlozvyky a neresti, ktore dokazu liest na nervy...takze si to este premysli a ked tak sa ozvi este raz :-)))

alz-bee

rony26: diky, aj ja ti budem drzat palce:))...presne si to vystihol-chcela by som vratit spät to pekne, ale pri tom sama viem, ze asi to tak uz nikdy nebude a zrejme si len sama nahovaram, ze aj v tom nasom "vztahu" je stale urcity typ lasky...najhorsie je to, ze bojim sa spravit ten krok-rozist sa uz nadobro a hladat niekoho noveho...lebo viem, ako mi bolo strasne tazko, ked sme sa rozisli prvykrat a ked sme sa spociatku ani nevidali, neboli v kontakte...na jednej strane si neviem predstavit byt s niekym inym, no na druhej strane viem, ze tento nas vztah asi buducnost nema...ah jaj, tazke je to s tymi vztahmi :-/..