čaj!očistujuci.. detoxikačný na 30 dní funguje alebo oblud

Príspevok v téme: čaj!očistujuci.. detoxikačný na 30 dní funguje alebo oblud
čaj

ahojte chcela by som sa spýtať na vaše názory.. kupila som si čaj. klem__t aa taký očistujúci organizmus bylinný čaj welness tento čaj budem piť 30 dni nič len ho! uvarim si ho 2-3 litre a pijem ho studený po celý den.. bude to mať učinok očistnej kúri? keď budem len to piť? je to zdravé ešte napíšem
ZLOŽENIE
žihľava dvojdomá(30%), zelený čaj, prasličká roľná(15), inulín, rozmarín lekársky (6%) čierny čaj, koreň sladkého direvka, jahodová aróma, aróma červeného ovocia, jablkový ocot

dakujem:)

Erika-MZ

Žihľava čistí krv oveľa lepšie a účinnejšie, ako ktorákoľvek iná divorastúca rastlina.
Zaujímavý zdroj o účinkoch žihľavy som čítala na -odkaz odstránený-
Všetko s mierou, pretože ak zažneš piť príliš veľa žihľavového čaju, môžu sa ti výrazne spustiť očistné procesy v tele - čo je ok, ale človek sa môže určitý čas cítiť horšie, pretože sa mu cez krv vyplavujú škodliviny z tela.

jajka001_

ale mozes to pit, salka dve denne je v pohode, necakaj zazraky ale inak fajn. a zihlavovy caj - cisto zihlavovy caj - sa ma pit ze dva tyzdne, potom pauza, lebo ma precistovacie ucinky

čaj

a to znamená teda že to nie je dobre?? hmm tak to nemám piť pijem 2 vrecuška denne lebo to si necham v 1,5 rozpustit a to pijem dakujm

mariaj

Zase niekto,kto vie,ze pit zihlavu 30 dni nie je vhodne.
Pdla mna zalezi aj kolko jej pije,kolko to balenie obsahuje.Len,aby to nebolo nejake miatnutie,lebo niekto prisiel na to,ze byliny liecia a chce ne tom pariadne zarobit. Napr. zihlava je taka obycajna a rastie len niekde pri plote.Na tej by sa zarobit nedalo.

/,/

Ahoj, detoxikovať len čajom sa nedá, potrebuješ k tomu aj iné produkty. A piť žihľavu 30 dní nie je vhodné, môže to mať nevhodné účinky na organizmus. Ak chceš detoxikovať org. napíš mi svoj meil. My to teraz robíme s manželom a máme už aj výsledky,

cajik

podla mna je to zdrave,ale nic netreba prehanat. a netreba zabudat na aj iny pitny rezim,tj voda. A LEN cajom si telo nedetoxikujes. Je potrebne spravit aj zmenu jedalnicka,vylucit mastne,tazke,pikantne,atd:)