mam s nim chodit ?

Príspevok v téme: mam s nim chodit ?
barbora147

cawte.mam 17 rokow a dobreho kamarata,s ktorym sa rada rozprawam,prechadzam a zabawam,mame spolocnych kamosow.mam ho rada,ale len ako kamarata.on by chcel viac,chcel by so mnou chodit,ale ja sa na to necitim,neni moc moj typ a tak.ale co keby to bol on ten prawy??? newiem...mam to s nim skusit?alebo mu pekne powedat,ze sorry,ale nie?mam ho wazne rada,nechcem mu ublizit. ale zase nechcem ani sebe kazit ziwot.co urobit?

free11

sama si si odpovedala v poslednom prispevku..."ale chodenie s nim neprichadza do uvahy"...tak uz nie je o com...len jemu to povedz trochu jemnejsie, ale zase jasno, nie ze bude v sebe uchovavat nejaku nadej , ze mozno neskor a podobne

barbora147

ked ja newiem.nechcem ho ani urazit,ale necem s nim ani chodit,lebo ho nelubim,berem ho len ako kamosa,nic wiac,wobec sa mi ani nepaci.len sa bojim jeho reakcie,pretoze on si mysli,ze mu powiem ano,ale ja sa na to moc nechystam.nechcem stratit kvoli takejto blbosti kamarata.ale chodenie s nim neprichadza do uvahy,ufff.

0vecka

to musis vediet ty... ja by som to s nim skusil :) ale ak sa na to fakt necitis skratka zabudni xvilu na to ze on to xce a zober si len ze je tu taka moznost ...

mmmmsss

ja som zacala chodit s kamaratom, ani neviem ako a preco.. a teraz sme spolu 8rokov a budeme sa brat. Takze moja skusenost je, ze mi vysiel vztah skor z kamaratstva ako z poblaznenia ako mozno ty cakas.Tot skusenost.

alz-bee

Ja som raz zacala chodit s kamaratom a po necelom mesiaci som sa s nim rozisla. Proste som k nemu necitila lasku...mala som ho rada "iba" ako kamarata. Nastastie sa ale z toho rozchodu po case dostal a sme aj nadalej kamarati:))

leerka

ak citis, ze je to iba na kamaratstvo, tak to nenic vztahom, ten vam nemusi nakoniec vyjst a z dobreho kamarata neostane ziadny kamarat...