problemy s chrbticou. pomozte

Príspevok v téme: problemy s chrbticou. pomozte
ironman

dobry den prajem, pisem vam znovu ohladom jedneho problemu. Moja priatelka ma uz dlhsi cas znacne problemy s chrbticou. odvijalo sa to tak, ze ju casto bolievala hlava, tocila sa jej, bolo jej zle a mala zavraty. postupne sa to zhorsovalo az mala vazne problemy udrzat rovnovahu a normalne existovat ked niekam isla. nasledne isla na rozne vysetrenia kde jej povedali ze vraj ma zacviknuty nejaky nerv v chrbtici a skoliozu a ze bude chodit na rehabilitacie a cvicit doma aby sa to napravilo. Priatelka teda zacala s tymto vsetkym. pristup doktorky na rehabilitaciach bol vselijaky ale okrem toho vela cvicila a brala prirodny vapnik a jej stav sa vynikajuco zlepsil. Doktorka jej vsak povedala ze tu chrbticu jej uz uplne nenapravia a ze vzdy jej bude raz zle raz dobre. V poslednom case sa jej to vsetko znovu vracia a dnes po rehabilitacii sa vratila totalne znicena, znovu zo zavratmi a prudkymi bolestami hlavy. Chcel by som sa teda opytat ci sa tu niekto nestretol s rovnakym problemom a ci by nevedel poradit ako to riesit a ci sa to predsa neda nejako vyliecit, resp. odstranit. ak nie tak by ma zaujmalo aspon to ako zmiernit priznaky ked nastane take zle obdobie. budem vdacny za kazdy vas postreh

mjanik

áno,dá sa vyliečiť,nech vyhľadá akupunktúru a na 4 až 6 sedení môže byť vyliečená,stojí to zato!!!!