Som úplne na dne...

Príspevok v téme: Som úplne na dne...
barborka1991

Jediný chlapec ktorého milujem už 1.5 roka ma asi neznáša....Ignoruje ma, a šije na mňa búdu. Mám 18 rokov a som úplne stratená...asi si celkom s obľubou so mňa robí srandu.... A teraz ked viem že je tomu tak, rozhodla som sa že už nemám prečo žiť. Rozhodla som sa že sa radšej poddám smrti.... Dnes chcem spáchať sebevraždu.....Alebo čo mám robiť? Ludia pomôžte mi, prosím...ja to nechcem urobiť, ale mám pocit že neprežijem ten žiaľ z toho že ma neznáša....

beb

Ahoj Barborka, všetky odpovede pre Teba boli super.Len sa nimi riaď. Ja mám už 50 a môžem Ti povedať, že žiaden chlap nestojí za naše trápenia (i keď sa sem-tam nejaký normálny nájde). Bude dobre, uvidíš. Ži život a netráp sa.

zuzusa

Ja tiež veľakrát nad tým rozmýšľam, nad smrťou. Aké by to bolo keby som tu nebola, veď som mala už toľko príležitostí umrieť a ani jednu som nevyužila. Vždy keď je najhoršie si poviem že to musím zvládnuť, lebo verím že každý má svoj osud. A keď som nevyužila tie šance tak niekto má somnou asi plány len neviem aké.

barborka1991

ale mi sme boli dakedy kamaráti...
Bez neho uz nemám nikoho kto by ma podporil ( bol mojim psychologom, mojou butlavou vrbou)....bolo to krásne no teraz....ma zacal ignorovat, hoci kamarátka hovori ze ma má rád.

AlexFizz

Ahoj, Barborka, teda, nesmut! Ako vies, ze ta neznasa?! Ved to by musel mat bud dovod (a urcite si mu ho nedala) alebo by musel byt sisi, neznasat niekoho iba tak pre nic za nic! Nebud smutna, urcite neprepadaj zufalstvu, ako tu uz ktosi napisal, mas vsetko pred sebou, krasne zazitky, spoznas este vela zaujimavych ludi a chalanov zvlast, tes sa z toho, co ta este len caka! Bude to nove, vzrusujuce a pekne! Skus si poklabosit s kamaratkami a rozveselit sa nejako, kym to preboli. Uvidis, jedneho dna budes na toto obdobie spominat ako na nieco, co sa ti v zivote prihodilo a jedneho dna, ked budes starsia, sa aj na tom budes vediet zabavit a inak to vsetko vnimat. Ver mi, aj ja som sa natrapila pre par chalanov;). Teraz, ked ich stretnem, usmejeme sa, zasmejeme, pokecame a ideme dalej! Prajem ti, nech to chytro je cele za tebou a nech ta stretnu ine veci!

cajik

Barborka,ta bolest prejde po case,aj ked si myslis ze to "neprezijes". Prezijes,ver nam. Suhlasim so vsetkymi ostatnymi nazormi. Bud vdacna za to,ze si zdrava,mas ceeely zivot pred sebou,vies kolko chalanov este stretnes? Radsej sa na to vyspi a na samovrazdu nemysli. Tiez som niekedy mala podobne myslienky-ale kvoli ovela,ovela,ovela horsim problemom,a som velmi rada,ze mi niekto pomohol,moja mamka,za co jej velmi dakujem.
Chod sa vyspat,a povedz si,ze zajtra rano zacinas NOVY zivot. Nauc sa vazit si zivot a uzivaj si ho plnymi duskami. Prajem ti vela stastia,a nerob hluposti.

cajik

Barborka,ta bolest prejde po case,aj ked si myslis ze to "neprezijes". Prezijes,ver nam. Suhlasim so vsetkymi ostatnymi nazormi. Bud vdacna za to,ze si zdrava,mas ceeely zivot pred sebou,vies kolko chalanov este stretnes? Radsej sa na to vyspi a na samovrazdu nemysli. Tiez som niekedy mala podobne myslienky-ale kvoli ovela,ovela,ovela horsim problemom,a som velmi rada,ze mi niekto pomohol,moja mamka,za co jej velmi dakujem.
Chod sa vyspat,a povedz si,ze zajtra rano zacinas NOVY zivot. Nauc sa vazit si zivot a uzivaj si ho plnymi duskami. Prajem ti vela stastia,a nerob hluposti.

kristína1111

Moja krásna, sa hlavne uvedom! Chceš spáchať samovraždu len preto, že ťa nejaký chalan nechce? Si sa zbláznila? Práve teraz si pochopila, že ťa nechce. Ok, bolí to, si z toho smutná, ale to neznamená, že teraz ostaneš navždy sama alebo čo! Ja ťa chápem, že si z toho sklamaná, lebo ho ľúbiš, ale jednoducho aj také veci sa dejú. Nie vždy je všetko tak ako si my predstavujeme. Si ešte veľmi mladá, celý život máš pred sebou, ešte toľko chlapcov stretneš. Pekne sa zdvihni zo zeme, zdvihni hlavu, nahoď úsmev a začni si užívať život! Píšeš tu o samovražde. Si zdravá, mladá, život pred sebou. Koľko ľudí by si to s tebou vymenilo. Sú oveľa vážnejšie problémy, choroby, havárie, smrť niekoho. To sú ozajstné problémy a nie to, že ťa ten chlapec - mimochodom nejaký nedozrelý chalanko, ktorý ešte musí vyrásť, nechce. A nestrácaj s ním čas! 1,5 roka Ťa ignoruje! Tak to nechaj tak. Nemá to význam, veď ešte aj píšeš, že si z Teba robí srandu. Kašli na neho a ignoruj teraz pre zmenu Ty jeho. A neboj sa, časom príde aj Tvoj pravý, vysnený, ktorý sa bude správať ako skutočný chlap a nie a nie ako malé decko! Tak hore hlavu, svet je krásny, užívaj si každý deň a nestrácaj čas s ľuďmi, ktorí o to nestoja!