stale unavena- 2

Príspevok v téme: stale unavena- 2
...

Téma: stale unavena
Používateľ ...
Včera 16:09

ahojte . tak moj problem: stale sa citim unavena. spim stale minimalne tych 8-9 hodin, zdravo sa stravujem, sem-tam sportujem,vela pijem.no stale som unavena.. stale by som len spala.. z coho to moze byt??
Používateľ alojka
Dnes 12:47

sKUSILA SI VYROBKY ALOE ALEBO PODOBNE to by sa ti cele telo prečistilo a zbavila sa toxinov a dodala potrebne vitaminy
Používateľ jajka001_
Dnes 12:25

mozno by si mala menej spat. znie to paradoxne ale cim viac spis tym viac si unavena. devat hodin je dost vela. treba vstat skoro rano a hned sa zacat hybat, zacvicit si, dat si caj alebo kavu.
Používateľ srdiečko
Dnes 09:08

skús si kúpiť železo, môže byť aj šumivé. možno si chudokrvná, nie si náhodou trochu bledá. ja som mala to isté, železo zabralo. držím palce.:-)
Používateľ mariaa
Dnes 08:57

mozno,je to len jarna unava...

skus pit ZIHLAVOVY CAJ.../2 TYZDNE/...to by ti malo pomoct teraz v jari...
Používateľ einhorn
Včera 18:09

je mozné,ze más znízenú funkciu stítnej zlazy.Mala by si si dat vysetrit aspon TSH , f T4.
Používateľ ...
Včera 17:44

nie, tlak mam v poriadku,merali mi naposledy pred par dnami, 125/80.takze ok.. a chuda nie som urcite..taka akurat...
Používateľ jantal
Včera 17:14

ak citis stale unavu tak mozno mas aj nizky tlak a niesi nahodu velmi chuda?lebo ja mam taky isty problem ale mam nizky tlak som dost vysoka a velmi chuda

musela som zalozit novu temu, bo mi nejde prispievat do tej starej..no chapete?! a ze nove forum..ach jaaj