uz neviem ako dalej

Príspevok v téme: uz neviem ako dalej
jaaa

Ja uz naozaj neviem co robit. Mam pocit ze priatel to taha na dve strany. Neustale je v kontakte so svojou byvalou, stale jej chce pomahat, utesuje ju a mysli si ze ja o tom neviem. Ku mne je vsak tiez ako med, viem ze ma ma rad. Viete mi niekto nieco poradit ako vyriesit tuto situaciu? Alebo je to fakt uz len na rozchod?

zjuzjika

jaaa, a to aj ta jeho byvala je v zahranici, tam kde vy? a ak je to mozne.... tak ti drzim palce, mozno sa zobudi, a snad ho to trkne

jaaa

Tak som dosla k zaveru, ze to tu vzdavam a vraciam sa spat domov. My sme teraz totiz v zahranici. Mozno mu to dojde a pochopi. Uvidime...aj ked ozaj neviem ako to zvladnem.

bubyna

byvala sa nazyva preto byvalou lebo sa nieco dokaslalo.. ak si to chce uzit este raz a znova sa osrat tak nech si za nou ide.. mas na lepsieho...

zjuzjika

kakao tak tomu ver, on mi to iba hovoril,ale bola somrada, ze sa tak zachoval.... a teraz to uz tahame 4.5roka :-)

kakao

Jaaa a preco si nenajdes aj ty niekoho, koho budes utesovat a travit snim viac casu ako z hentym tvojim samaritanom pre bejvalky?, mozno mu zasadis cervika ziarlivosti :) no a ked nie, tak sa snim rozid ved, to nema cenu a on nech sa znovu popali s byvalou..

zjuzjika

kakao, dakujem...vies ako mi vtedy srdce poskocilo... ona cakala od neho neviem co...ale on by s takou nemohol chodit...aj tebe vela stastia ... :-)

kakao

No konecne jeden spravny chlap co si vie v spravnej chvili otvorit hubu. Ti co to nespravia, vlastne davaju tim ziarlivym slepkam za pravdu a v podstate ich nechavaju v tom, ze este u nich maju sancu. zjuzjika: prajem len vsetko dobre s priatelom