Z KTOREJ SA PRIBERA?HAK PORADTE

zjuzjika

s lekarom to idem konzultovat az o meisac, skor nema na mna cas...bohuzial...samozrejme ze sa najprv poradim s nim co a ako...

zjuzjika

ja si tiez myslim, ze bud bude experimentovat a predpise mi dalciu hak alebo mi uz povie aby som ju vysadila... a akoze ja chodim aj na plavaren aj ked mam mnezes, t mi nevadi, ved si dam tampon ajv lete ked sa kupat ideme, ale vies,toto je iba na intimku... to je take o nicom...

CMu_Q

mozno treba pauzu, alebo ktovie co.... ono nas organizmus je taky mudri, ze akonahle sa nieco v nom deje, reesp. proti niecomu bojuje, dava navonok iste znaky... tak je to asi aj v pripade tvojom. Asi potrebujem pauzu, resp. uplne vysadit horm.antik., ...ale aj tak si myslim, ze je vhodne sa o tom porozpravat s gyn. co ti na to povie, co mas robit... :) ....

a inak ja aj ked mam kramy sa opalujem, ved dam tampon a je to, ale samozrejme len doma, kde ma nik nevidi, teraz som na intraku, tak tu som na najvyssom poschodi, lahnem na postel a slniecko ma pekne opaluje :D to je komfort :P

zjuzjika

ja sa tam stazovat neahcem, vies to by bolo nadlho, toto bolo len v takej velmi malej skratke popisane.... uzivala som uz 3druhy hak a pri tej prvej som vydrzala 3 roky bez problemov, ale od minuleho leta, koneic... nijaka mi nesedi... uz som z toho na nervy.... :(

zjuzjika

smies, ma stale spinenie..zacalo sa to minuly mesiac a tento mesiac to trva uz skoro 2 tyzdne... ale stalo sa mi to aj pri antike predtym, ktoru som kvoli tomuto problemu uzivala iba 3 meisace.... tak mi nasadil zase povodnu, ktoru som uzivala prve tri roky a uz sa to deje aj pri tejto