co s krvickou po prvom sexe?

marička

prveho sexu som sa mooc obavala aj ja...proste s mojim frajom to bolo tak ze proste on bol skuseny a ja ako cierna ovecka tiez som sa obavala toho ze aww to bude bolet a ze budem krvacat ale nie...islo tak ako po masle...dnes mam uz 22 rokov a mam pravidelny sexualny apetit...sice uz s inym partnerom ale dakujem tomu prvemu ze ma tak vyborne priucil:)ale tak zavisi to aj od tvojho veku ak si neplnoleta mala by si si dat pozor alebo este chvilkovy odstup....papa

haluzacik

noo takzee zbytocne som stresovala tak sa uz nestresujte mna to ani nebolelo ani nic zadna krvicka noo parada ale som rada ze ma to nejako tak obislo noo a prisla som o to v aute ale bolo romantikus sama priroda okolo:-)

nik_uska

bojim.. a kolko mas rokov? :) sorry ale nemyslim ze viete obaja do coho idete. Je to aj o zodpovednosti, teda hlavne o tom. "On chce aby sme to robili unho doma na posteli" to mi pripada hrozne detinske, aj ked neviem kolko mas rokov. Ale podla mna, by ste mali pockat, az sa prestanes tak hrozne bat z banalnych veci. Nebojis sa odrezat si krajec chleba? Tiez to moze hrozne boliet a mozes krvacat :)
Vies, ja som mala prvy sex s chlapcom ktoreho ani nepoznam, viem akurat jeho meno(ani priezvisko nie) a kde pracuje, ale strašne si to teraz vycitam a priznavam ze to bola najvacsia hlupost a bolo to len preto ze to on chcel a unho doma.. OTRAS! A teraz ked sa obcas stretneme ani sa nepozdravime. A tak som si to vobec nepredstavovala..
Tak "bojim" nechod do toho ked sa bojis a chces len preto ze si uz vies dat make up a tvoje spoluziacky to maju aspon v reciach davno za sebou :) Mas cas, potom v 40tke budes banovat lebo ziadna chut uz nebude :)

Luciferik

ja mam uz 21 a stale sa bojim prveho sexu...uz by som to aj chcela ale bojim sa. je to normalne v mojom veku???

edcba

Mile babenky, ja vas chapem, ze chcete sexovat, ja sama som o to prisla v 16. Keby som mala moznost opravy, este by som pockala...bolo to zbytocne a nic mi to nedalo, okrem chvilkoveho pocitu, ze som dospela se vsim vsudy. Este sa v zivote nasexujete, nebojte sa! :D
A v zivote by som nemohla nic mat s muzom, pred ktorym sa citim trapne, ze krvacam, alebo dokonca! za mi po sexe zozadu moja pipinka vypusta prebytocny vzduch aj s prislusnym ozvucenim :) sex je najintimnejsia intimnost, chapete? Ku komu intimitu necitis, s tym do postele nechod, ani ked to od teba ocakava a ty mu chces z lasky nieco "dat".

diablica

ked uz sa tak zdoverujeme, ja som mala prvy sex, ked som mala skoro 21...a tiez som stresovala, ci to nebude boliet a ci nebudem krvacat...preto bol problem, ze som chcela, aby sme sa milovali u mna, ze ked tak poviem, ze som dostala kramy..on by to svojej mame asi tazsie vysvetloval.. :D ale nekrvacala som...vobec... takze super...ale bolelo dost...a este aj druhy raz trosku bolelo...teraz to ide jedna radost... :D

bojim

akujeem vam moc ste mi hrozne pomohli...este chwilu s tim pockam wed ked ma naopzaj lubi tak bude cakat aj on ....teda hm aspon mislim ..dakujeem moc lubkam was....

haluzacik

no ja suhlasim s nazorom rintintin ten to viac menej pochopil a ti co si myslia ze som nezrela 16 upozornujem ze som zrela 18 a riesim len banalne veci okolo toho ze sa chcem milovat s nikim koho nadovsetko miljuem a chcem aby to bolo perfektne nic viac chcela somk len nazor ale tak dik