sigmund freud

technéciumTc

ksl, no ako sa mi máš?

vieš čo chlap chce, chce byť výnimočný v niečom, bohužiaľ väčšina to nezoberie za ten správny koniec....

technéciumTc

čaute kočky, technécium je tu zas ...

myslím, že to robím až nebezpečne jednoducho a preto sa to javí tak zložito....

fiiha

Ako to tu citam,tak technecium inklinuje ku zenam,ktore sa riadia principom: nie kazde individuum je schopne ignorovat tendencie parodoxnych emocii"...Nuz preco jednoducho,ked sa da zlozito..Zaujimave :-).

sway

ksl, to si pekne napisala,ale ako sa s nou naucit pracovat?:-)Ako zijes ty?Nechavas veciam volny priebeh?Taka nesputana povaha sa strasne tazko ovlada a vacsinou ma stiahne na dno,preto si musim vela veci zakazovat,strasne lahko podlahnem vasnam a potom prestava byt situacia pod kontrolou a ocitam sa na miestach,kam by som sa nechcela dostat ani v najhorsich snoch.Ale je pravda,ze zo svojim zivotom som spokojna.A teraz este viac,nasla som ako taku stabilitu a snad pri nej nejaky cas vydrzim.Sice raz som hore a raz dolu - u mna su tieto protipoly extremnejsie,ale predsa stale plati "co ta nezabije,to ta posilni".

jajka001_

tak to je uplne jednoduche
normalny chlap chce
- krasnu zenu na sex
- dobru kamosku na pokec
- sikovnu gazdinu co sa o neho postara
- nejaku vasen do zivota

ksl

No mne to príde ako skvelý materiál,myslím nespútaná povaha,s ktorým keď sa človek naučí účinne pracovať tak môže mať skvelý život...
A čo sa chlapov týka, no moja, tiež som voľakedy zastávala podobný názor ako ty, ale súdiac podľa svojich nových skúseností naozaj neviem a tak by bola na mieste otázka:
ČO VLASTNE CHLAP CHCE?

sway

ksl,preco myslis?Muzi zatial dokazali,ze aj tak nakoniec chcu zienku domacu.A viac ich pritahuje pekny zadok ako nejaka nesputana povaha:-)

ksl

Ten prísľub zakázanej divokosti tvojej povahy vyznieva dosť príťažlivo... To musí chlapov na tebe dosť priťahovať, alebo nie?

sway

ksl,
urcite mas v niecom pravdu,pre cloveka,ktory je racionalny a boji sa do niecoho noveho pustit je stabilita skor negativna a jeho zivot sa moze javit nudny a ochudobneny o kopu zazitkov,ale pre cloveka ako som ja,je to spasa,kebyze dam mojej povahe volny priebeh,tak skoncim v nemocnici,na ulici alebo v najhorsom pripade v marnici.A alibizmus v tom naozaj nevidim:-)