sigmund freud

ksl

Nemyslíte, že byť racionálny a stabilný je neuveriteľne smutné? Neochudobňuje to človeka o strašne veľa dobrých vecí,ktoré by sa mu mohli stať, alebo by ich mohol zažiť, keby sa nebol racionálne rozhodol pre stabilitu? A pritom možno nejde ani tak o racionálnosť ako hlavne o zbabelstvo a číročíry alibizmus...

sway

Ignorovat,kvoli tomu,ze som zacala riesit nieco,do coho ma absolutne nic nie je,ale musis uznat,ze clovek ako si ty,sa zase tak casto nevidi a ocividne si si toho aj sam vedomy.
S tou mojou starou povahou,no nic mam ju prilis vybusnu,prahnem po dobrodruzstvach a potom to zle konci.Cize sa mi osvecil asketicky sposob zivota - alkohol,cigarety,drogy,nesputane zazitky a ostatne nezdrave zalezitosti obmedzene na uplne minimum a momentalne je pre mna najdolezitejsia stabilita:-)

technéciumTc

prečo by som ich mal ignorovať?

to je pekné, "ochranský" pud v niekom vyvolať-to si cením a ďakujem za kompliment:)

prečo myslíš, že by sa ozvala tvoja stará povaha...bola zlá....a ozve sa len taká akú chceš ty sama....

dúfanie je jedna vec, katastrofa ďalšia vec, že si pekná asi bude fakt, každý dostane to čo chce myslím, láska je vysoko relatívna..., a nie som v skupinke väčšina....
a vďaka:)

varovanie zvážim, určite si to viem predstaviť, možno v inej forme, ale viem...:)

sway

Moje posledne prispevky ignoruj:-)Vikendovy vypadok.Pripadas mi ako inteligentny,slusny (v zmysle "polite")a urcite vynimocny chalan,tak si asi vo mne vyvolal nejaky ochransksy pud.
Proste moje pripevky boli nejake take varovanie pred nevyrovnanymi ludmi. Ono si asi tazko dokazes predstavit,ked clovek bojuje o to aby bol aspon piemerny,ked sa zo vsetkych sil snazis aby si okolie o tebe prestalo hovorit,ze si divny atd.Ja by som s tebou na tu dovolenku isla hned:-) Ale to by sa ozvala moja "stara" povaha,ktorej nemozem dat volny priebeh.
Co sa tyka tych chalanov,tak som relativne pekna a vacsina asi dufala,ze sa to so mnou bude dat vydrzat.Ale vzdy to dopadlo katastrofou a z toho vztahu mali kadeco,len nie lasku.Tak prajem uspesne hladanie a vynimocnost je naozaj prave v tych obycajnych veciach ako sam pises:-)

technéciumTc

sway výnimočnosť je všade, len ju musíš nájsť...

no neviem či sme podobný ako si to popísala, ja čítam všetko, ale riadim sa len tým čo je vyhovujúce pre mňa:)

väčšina ľudí mi je úplne ukradnutá, s citmi sa moc nezahrávam, len hovorím krutú pravdu a je mi jedno čo si o mne myslia dotyčný-je to ich problém nie môj, myslím, že je to tak najlepšie...

mám kamošov, ktorý mi za to stoja, je ich síce málo, ale nesťažujem si....

myslíš, že by som sa nevedel pohrať s citmi ľudí, typu priemer?

drogy som neskúšal, dva krát som fajčil trávu a bolo to u mňa totálne o ničom, proste nič-chujovina, tak túto cestu asi nie aj keď viem a mám prístup k prakticky ku každej tejto látke a možno je to práve preto...

neviem prečo ich ľutuješ, keby si im za to nestála, tak by pri tebe neboli a určite nie len dávajú, niečo za to aj dostali, sex som teraz nemyslel:) ale rozumiem ako si to myslela...

sway

Mam krasnu gramatiku juuj - a velmi sa zato hanbim.Pisala som to v takom polobdelom stave,ktory sposobili silne tabletky na spanie.Nejako si vo mne vyvolal spmienky na moju osobu z pred par rokov. Citavala som vela knih,hlavne toho blazna Nietzscho a vsetci ludia ja mi javili obycani a neboli mi dost dobri.A tak som zacala hladanie,najrv manipulaciou citmi ludi a skoncila som az v takych hlbinach ako su drgy a ano mala som aj tazke psychicke problemy.Preto sa mi javi,ze hladas vynimocnost tam kde nie .Vsetkych mojich partnerov,ktori sa pri mne snazili stat uprimne lutujem. Ach juj aky vylev so srdiecka:-)

technéciumTc

zdravím

ďakujem za psychoanalýzu
no v niečom máš pravdu, v niečo nie...

trošku si to ale nepochopila, vieš to čo hľadám, je len čistá logika....

uznávam, pohyb na tenkom ľade má svoje čaro, treba naň odvahu

nezvyknem nikdy nič ľutovať čo som kedy urobil...

ak ideš do "hlbín" raz zákonite musíš z nich ísť hore...

a výnimočnosť, že hľadám- aj ty si výnimočná vo svojom pravopise a nemyslím, že len preto by si bola divná sway....chápeš to už trošku?

sway

Ty hldas vynimocnocst,tam ,kde nie v hlbinach.Pises,ze sa ti pacia zeny vybusne,psychicky labilne je jedno aka by mala byt,hlavne by mala niecim trpiet a to ti pripada zaujimave a vzrusujuce. Viem,ze chodenie po tenko lade vyvolava sklvele pocity,treba na to odvahu,vzrusenie,ale ked sa prepadne,letujes vsetko co si spravil.Proste sa snaizs ist do hlbin,ktore ta skor ci neskor stiahnu zo sebou..
sway
Taka mala psychoanalyza tvojej osoby:-)ALe pri takichto osobach tu krasnu vynimocnost

technéciumTc

díky za radu

hej možno je to tak, ale ja hľadám ženu ako POJEM, niečo ako tu píšeš- výnimku ženu potom...

jajka001_

problem je v tom ze zena ktora je vynimocna, tj ina ako ostatne, je vobec zenou? zena ako pojem , klasicka typicka zena - a vynimka z neho - vynimka zeny uz zenou nie je----je to tak?
ak chces ale vediet co chce prave ta jedna zena nie je to take tazke, staci nacuvat, usami, ocami a vsetkymi zmyslami.