Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je mi strasne zle na zaludok, co mam robit?

dona barbara

ahoj volam sa vojtech ale dnes zijem v anglicku uz pomaly 6 rokov a akurat dnes mi prislo velmi zle neviete nahodov ako to zastavit ak ano prosim odpiste uz to nevidrizm dakujem velmi peken spozdravom Vojtech

Hety

Skús si dať na žalúdok tmavé celia pivo. Mne to zaberá a keďže mám histamínovú intoleranciu tak môžem len toto :/

Adudas

Dobrý den
Mojej mamine je velmi zle nadychala sa vcera vela cigaretoveho dymu neviete mi poradit ako sa togo zbavit? Boli ju hlava a zvracia

Anitt

Dobry den. Zuzana005 ja vam odporucam aby si skusila pit Aloe Vera gel od Foreveru. Je to cisty Aloe Vera gel, velmi kvalitny, vyrabany na vlastnych plantazach s prisnou kontrolou kvality. Vyuziva sa na zvysenie imunity, pri prehnanej alebo nedostatocnej tvorbe zaludocnej kyseliny, pri vredoch zaludka, dvanastnika, problemoch s crevami, so stolicou, kolitida hrubehu creva, zlata zila, cukrovka, pri astme, alergiach, bronchitide, problemoch s pecenou a zlcnikom, dne, kozne ochorenia, nadorove ochorenia....Je tak cisty ze ho mozu uzivat uz aj male deti. Mi sme velmi spokojny. Ked by ste potrebovala poradit kludne sa ozvite na moj mail...mizigarovaanita@gmail.com