Je mi strasne zle na zaludok, co mam robit?

CHios

Črevnú chrípku treba žiaľ len pretrpieť. Obvykle trvá 3 dni, počas ktorých je človeku zle, žalúdok mu nepracuje správne. Dobré je vtedy udržiavať diétu (suchára, banány, ryža). Nezabúdať na dostatočný príjem tekutín kvôli riziku dehydrovania organizmu. Zmierniť tento stav možno mastichou s probiotikami, ktoré napomáhajú rýchlejšie obnovovať rozladenú črevnú mikroflóru.

Shady000009

Pomôžte mi jednej noci som sa zobudil že mi je strastne zle a zle mi je už 4 dni ale niekedy mi je a niekedy je vždy večer mi príde zle. Dokonca jednu noc som nespal ďakujem každému za odpoved

dona barbara

ahoj volam sa vojtech ale dnes zijem v anglicku uz pomaly 6 rokov a akurat dnes mi prislo velmi zle neviete nahodov ako to zastavit ak ano prosim odpiste uz to nevidrizm dakujem velmi peken spozdravom Vojtech

Hety

Skús si dať na žalúdok tmavé celia pivo. Mne to zaberá a keďže mám histamínovú intoleranciu tak môžem len toto :/

Adudas

Dobrý den
Mojej mamine je velmi zle nadychala sa vcera vela cigaretoveho dymu neviete mi poradit ako sa togo zbavit? Boli ju hlava a zvracia