Poradte mi... akú farbu na vlasy???

Príspevok v téme: Poradte mi... akú farbu na vlasy???
kejka

Ahojte!! pred pár mesiacmi som bola blondína. No potom som sa rozhodla vrátiť sa k hnedej. Blond mi prefarbovali už 2 krát hnedou farbou v kaderníctve, čo robí s Lorealom. Pekný odtieň hnedej mi vydrží tak 1-2 umytia. Potom sú vlasy bez lesku a očividne bez toho odtieňa hnedej.Už ma nebaví platiť ťažké prachy za tie farby. Poradte mi aké sú kvalitou rovnaké alebo lepšie ako Lorealky. A aké máte skúsenosti s Wellou a Schwarckofom a tiež s voľnopredajnými farbami, ktoré možno kúpiť v drogérkach. Ktoré sú lepšie a ktoré vydržia na vlasoch dlhšie.
Ďakujem...

adenkah9

Ahoj kejka.tvoja téma ma zaujala,lebo ja si tiež farbím vlasy a pomerne dosť často,ale sama doma,lebo tiež nemienim dávať kopec peňazí za nič.Používala som odtiene väčšinou červené,lebo moje mám čierne.Používam Swarzkopfky,lebo majú obrovské množstvo odtienov a možností.Najlepšie sa mi zdá na lesk a výdrž farby Palette Golden Gloss,alebo Palette De Luxe ja som už vyskúšala okúzlujúcu hnedú a teraz mám kakao a som spokojná.Ale nezabudni aj na šampon na farbené vlasy,lebo ináč ti tá farba vybledne skorej.a pravdaže sú aj tužidlá a laky na lesk vlasov.