Excell10

januliQQ15

ahojte..nemáte skúsenosti z odtieňom č. 5.15 ladový gaštan? velmi sa mi páči len sa bojím či mi nechytí na čierno ked tu spomínate že chytá na tmavo :) dakujem

lelinka1

Maximalne neodporucam tuto farbu, je hrozna, ako uz nizsie baby pisali, chyta tmavo velmi tmavo, bola som blondina s uplne svetlymi vlasmi chcela som len nejaku malu zmenu , kupila som si svetlu ladovu blond, chytila na hnusnu tmavu hnedu farby ale fakt hnusnu, nikdy viac, ked sa zbavim toho hnusu, tak nikdy viac tuto farbu nepouzijem a ani nikomu neodporucam. Jednoducho hroza.

s0oniCqa

ja som si dala tu palette blond 10 min. tu najsvetlešiu (1000) .. chytilo to dajme tomu v pohode celkom ,ale chcem wedieť, neviete niekto či sa to vymyje abo to vyrastá? abo aspom trocha zíde? ďakujem pekne

Kajushka

Cas ani nemusis prekrocit a chyti tmavo. Ja som mala take.. blond-zlate vlasy..a dala som si tamavu blond...miestami az cierne to bolo.Tiez riadny sok a sklamanie..ale ..zase...rychlo sa vymyva..ubehol tyzden a uz sa to celkom da..ale viac si ju uz tiez nedam..Co sa tyka 10minutovych farieb..Palette su vraj lepsie:)

Laurinka248

mna sklamala tiez ako velmi, mam take medene tmavsie vlasy a sla som si dat svetlu ladovu blond a chytilo mi to narysavo, skoro som odpadla pri zrkadle. Tiez nechapem tu aplikaciu, mam huste vlasy takze mi to trvalo dlhsie tak som nechapala tych desat minut, ale aspon som sa poucila ze taketo hovadiny nebudem uz skusat. Dobra stara normalna farba :)

livka xxxx

bohuzial musim skonstatovat ze ma sklamala, dala som si tmavu blond a chytila do tmavo cokoladova (mala som medene vlasy). este nikdy som nevidela taky rozdiel vo vysledku a to si vlasy farbim uz velmi dlho.

kataria

tiež som si dala odtieň veľmi svetlá hnedá a výsledok bol taký tmavý, že som to skoro nerozdýchala, teraz čakám pokiaľ sa to vymyje, je to veľmi tmavé, mala som tú farbu asi 20 minút, naozaj netreba to prekračovať. Dúfam, že sa to čo najskôr vymyje, pretože som zvyknutá na svetlé odtiene. Ten balzam je naozaj skvelý. Na budúce si kúpim čo najsvetlejší odtieň

vaneesa

a skusal este niekto blond odtiene?...aj ja by som chcela vyskusat paci sa mi najme ta najsvetlejsia, len sa bojim ze chyti tmavsie...

Slaninnka

Ja som sa farbila vcera a konkretne hnedou zlatou tusim a problem by ani nebol v aplikacii ako v tom,ze mi chytila strasne tmavo...ale tak to som si uz zvykla aj z inych farieb :o)