antidepresiva ..ano alebo nie ??

andrea111

hm no ja nic neberiem pytam sa koli synovi ....momentalne berie lieky a neviem sprava sa pomaly ako zombie ... skoro nic neje , nerozprava ...nic nerobi ...tak rozmyslam ze lieky niesu asi najlepsia volba ....len neviem ci by nebola chyba vysadit ich

yuki

Mám 22 rokov a depresie a stavy úzkosti ma trápia už vyše 10 rokov. Mám za sebou 1 pokus ukončiť to, pár jaziev na zápästiach a nespočetne na duši. Pred 2 rokmi som prežila totálny psychický kolaps a konečne som vyhľadala odbornú pomoc. Brala som viacero ATD a môžem povedať len jedno. ATD sú ako náplasť. Stačí trochu vody a odlepia sa. Neriešia problém, len ho prekryjú a utíšia. U mna ta iluzia trvala pár mesiacov a potom ich účinok bol jediný - bolo mi zle alebo som spala. Dnes uz na liekoch nie som. Snažím sa liečiť svoju dušu silou svojej vôle. A čo je dôležité snažím sa zmeniť svoj pohľad na život.

depppka

Ja som mala depresiu spojenú s úzkosťou, bránila som sa liekom dosť dlho, ale už dva mesiace som na nich a cíítim sa konečne normálne, konečne si žijem život, ako som chcela bez obmedzení. Jasne, že chodím aj psychologičke, ale proste niečím som to naštartovať musela. A takí, čo rozprávajú,. že nebrať, fuj svinstvo, tak takí s tým buď nemali v živote skúsenosť, alebo to až tak nepotrebujú...

house

Antidepresiva nevyriesia Vase problemy v zivote, ale pomozu Vam preklenut urcite obdobie, kym sa z toho, ako sa povie vylizete, mne pomohli po prepusteni z prace , je to stres, ktory treba zazit, aby to clovek pochopil.Po vyrieseni zivotnej situacie prestat brat.Avsak moze byt depresia aj bez Vaznejsej vonkajsej priciny vacsinou dedicna
a vtedy ATD je potrebne brat stale.