Podvadzate? baby, aj chalani

koliba

ja tiez podvadzam, podviedla som zatial kazdeho, s kym som chodila. neviem, cim to je, asi to ma clovek v povahe, potrebujem citit, ze mozem mat, koho chcem. napriek tomu svojho partnera lubim a vidim ho vo svojej buducnosti. a vycitky nemam, mozno par krat som mala...

ewulka

Ahojteee, ja by sdom takisto nedokazala podviest priatela. Milujem ho najviac na svete je prremna vsetkym.. a nedokazala by som sa na seba pozriet a hlavne by som to nedokazala ani tajit, ja by som mu to musela povedat,, a to viem ako by skoncilo, urcite by som neriskovala. Pravda vyjde vzdy najavo skor ci neskor.. proste v skratke, miluijem svojho chalana a nikdy by som ho nepodviedla..

nechapem

Booze, diablica akoze teba vobec nechapem. Tak ty milujes priatela ale nemas problem sa s niekym vyspat. Tebe by som dopriala aby ta tvoj chalan tiez podvadzal na kazdom kroku. Hnus !

tina78

sommrcha... ty si inak vypatlana :-))))) jaaaj... ok tak ani nevychadzaj z domu aby si nejaku nechytila ale kludne sukaj s kazdym ha ha

sommrcha

ako pohlavnych chorob je tak vela ze ani nevies kde ju chytis a vôbec nemusi ist o sexe, tak neviem co to tu pleties..

tina78

bozkavka: tak ked ti to nevadi tak je vsetko v poriadku, ja som mala chalana a ked bol bezo mna na party tiez sa tam bozkaval s nejakou, akurat mal smolu ze ho nakazila infekcnou mononukleozou tak skoncil 3tyzdne na infekcnom... samozrejme ja som tam chodila za nim mu nosit jedlo a co potreboval....
ked tak rozmyslam nadtym.. keby si ludia boli verni tusim ani choroby by sme nepoznali

diablica

pre alz-bee: no v skratke, ked sa mi to stalo prvy krat, tak som mala vypite a zvalila som to na alkohol, lenze ono tam naozaj slo iba o to jedno. Prisiel chtic a pohladny chlapec poblizku, moj daleko a hlavne som vedela, ze sex v blizkej dobe nebude mozny, lebo obaja este byvame u rodicov a nehrozilo, ze by sme mali moznost, tak som vyuzila co slo. Vycitky prisli asi po dvoch dnom, ze ako som mu to mohla urobit...ale tak verim, ze sa to nedozvie a zistila som, ze sa daju robit "diskretne" stretnutia, najmä ak je aj tem druhy zadany, ze naozaj to nema kto prezradit.a co sa odohrava teraz? no, viem, ze to nie je spravne a jeho by to neuveritelne ranilo, napriek tomu si nemozem pomoct, moje hormony, asi mam tych chlapskych viac nez ine zeny, su silnejsie. A mozno povies, ked si nadrzana sprav sa sama...ano spravim sa, ale nestaci mi to, proste potrebujem sex, nemusi byt ani predoshra, staci cisty zivocisny sex. Takze myslim si, ze po tomto prispevku ma bude odsudzovat este viac ludi, ale myslim, ze kto to nezazil nepochopi...a co sa tyka toho, ze ak by mi bol priatel neverny...tak ano, nechcem to vediet, ak je...a ako slecna podo mnou pise...pokial ide o sex, ide o potrebu, ak su v tom zapletene city, vtedy je zle...a to by ma ranilo, ale zase na druhu stranu, ak by sa uz raz do inej zamiloval, nezmenim to. Nebolo by to prvy raz, predtym som bola verna a nebola to zaruka trvanlivosti vztahu.

babajaga

ja si myslim, ze bozkavanie je ovela vacsia nevera, ako sex... pretoze pri sexe ide fakt o to urobit si dobre, ale ked sa dvaja ludia len bozkavaju, vtedy by som sa asi uz o priatela fakt bala, pretoze tam hraju rolu city.. neviem.. mozno hovorim hluposti.. ale... juj..