NAJ depresivne kocky!!!

brunuska

ok-dnes im tu zas nejak nevoniam- co uz.ked niekto nedokaze prijat kritiku a mysli si ze ludia budu hovorit,pisat len to co sa paci jemu.

steffi

brunuska psycho preco, preto ze trochu filozofujes? nie to nieje podla mna psycho kazdy sme nejaky iny a tak teraz uz pockam na tvoju reakciu a tak odpisem aby sa nam neminali odkazy, inac delit sa nemusime :))) a o koho by si sa podeliala a o koho nie ha?:)))

brunuska

tak steffi- oni nie su psycho a preto nam nerozumeju :-)
a co ta zas cvici rodinka?kasli na nich.dufam ze nic vazne-problemy

steffi

teraz sa asi opat minieme v pisani vianoce tiez pohodicka ja si tiez myslim ze som zla ale mne ludia zdraveho nazoru co ma poznaju osobne hovoria ze chyba nieje vo mne ked mi niekto nerozumie ale v druhom lebo mi nechce rozumiet, kamosi su niekedy aspon mne blizsi ako rodina, hoci ja mam ozaj perfektnych surodencov, my ozaj vychadzame super hoci sa nevidime casto lebo sme roztuseni , len so setrou som viac lebo je na intraku v tom meste kde ja byvam, tiez potvorka nechce prist byvat k nam, ale chce mat sukromie ako aj my

brunuska

som si myslela zeny ze ste sa na mna nastvali :-) ale vsak ja sa s vami podelim o mojich chalanov :-) teda nie o vsetkych

steffi

jasnacka on je podla mna psycho a nie tvoje nazory vies ja si hovorim stale blbi lidi taki lidi skoda ze tu nieje janosik on by mu tiez povedal svoj nazor :)))
urobila som sem tam kuk len som mala toho dost ale inac aj asd davno nepisala co som postrehla

brunuska

tak ja som tiez prezila vianoce- vdaka priatelom-tazke obdobie pre mna- ale nakoniec boli velmi fajn- aj kopec darcekov-som si nemyslela ze som bola az taka dobre :-) potvora som :-)
ty si v praci???