Stále mám taký pocit, že za chvíľu odpadnem

Príspevok v téme: Stále mám taký pocit, že za chvíľu odpadnem
Kolinia

Dobrý deň, mám 24 rokov a mám problém, neviem, čo mám robiť. Stále mám taký pocit, že za chvíľu odpadnem alebo, že mi zrak behá z jedného miesta na druhý a mám taký zvláštny pocit, mám z toho strach, som objednaná na endokrinológiu, neviem, či to s tým môže súvisieť, som hrozne nervózna a mám strach, dokonca musím užívať lexaurin, nemôže ísť o niečo vážne ako je nejaký nádor, toho sa najviac obávam....prosím dajte mi vediet niekto : ((( som fakt zúfalá...

Kolinia

Bol niekto z vas aj na neurologii, ked ste mali taketo priznaky?? Alebo u ocnej? Lebo to sa neda popisat, tiez je to tak, jak keby som mala zavrate, navaly do hlavy a take divne videnie....
ja sa hned bojim, ze to moze byt daka choroba mozgu, tak sa bojim ist aj tam :((

iseth

Ahoj Tatiana, presne to som prezivala!!!!! nemohla sm nikam ist!!! pár krokov a uz som mala strach ci vobec dojdem domov. Najprv sm chodila ako na vode, potom tlaky do hlavy, zavraty....nik ti nepovie, co to je. Musi to odist samo. ja si myslim, ze je to od chrbtice. Poradim ti este jednu vec, ak mas navaly do hlavy. ja uz pol roka pijem caje, a do nich si struham zázvor. Pomaha to, skus. Ak este chces poradit, napis mi sem, mozem ti poradit, co pomaha mne.

Kolinia

Caute, stala sa mi jedna vec, doteraz som mala pokoj, co som zacala brat coaxil a teda denne aj lexaurin trojku, ale pomaly som zacala vysadzat, lebo sa mi to zlepsilo, sa mi zdalo, ze dost rychlo, ale teraz, po takych 12 dnoch to zase na mna doslo, lebo mam skuskove pred sebou a tak, mozno aj preto, tak som si zase zacala davat lexaurin, lenze ja sa bojim, ze ostanem na tom zavisla a uz mi to nebude pomahat, co mam robit???? okrem ineho mam nizky tlak, tak neviem, co skor, toto zmenene pocasie ma nici da sa povedat...poradte, mam ist opat k psychiatrovi, nech mi povie co a ako???? diky ludia....

Kolinia

na teme uzkost som bola, mne psychiater povedal, ze mam daku prechodnu iba alebo daco take...sak anxioznu poruchu, tak dufam, ze to prejde a ked si sama budes vraviet stale, ze to neprejde, tak to fakt neprejde, to uz mam vyskusane....mozno na tom nie som az tak zle zatial a mozno to nie je ta vasa chronicka uzkost a dufam veru, ze nie, lebo si to neviem predstavit cely zivot s tym zit, ale ak je, tak sa budem snazit dako s tym bojovat okrem liekov samozrejme.... musi byt aj daky iny sposob...ved moja mati to tiez ma a nedostala ani AD-cka, iba lexaurin si obcas supne, ale to uz musi byt asi zle.... aj to len 1,5 mg

tatiana26

samo príde, ale neodíde... to stačí, keď prídeš na tému Úzkosť, tam je nás kopu takých, čo si to mysleli :)

Kolinia

asi sem uz nebudem pisat, lebo sa budem bat ako sa poznam, ze aj mne sa to vrati a budem sa zbytocne sledovat : )))...clovek to veru musi aj v hlave prekonat, aj ked viem, ze to nie je niekedy vobec lahke.... ale musime byt silni a nemysliet nato...
...ja som vzdy vravela, co samo prislo, samo odide, preto sa budem snazit, aby to tak aj bolo....

tatiana26

Kolinia mne sa to vrátilo po pol roku od vysadenia AD, ktoré som predtým brala 2 roky... ale neverím, že toto je problém, ktorý AD vyriešia či odstránia... len ho proste tlmia... Niekomu sadnú hneď prvé, niekomu desiate a niekomu vôbec žiadne... Som si istá, že toto treba riešiť aj inak, aj keď najľahšie a najpohodlnejšie by bolo, keby nám šupli nejakú tabletku a my by sme normálne fungovali... to si ani predstaviť neviem, že ako to je normálne :)

Kolinia

tak to teda neviem veru, nie som az taka skusena, lebo mne dal prve coaxil s lexaurinom a zatial ok, az na niektore dni ale on sam povedal, ze ten stres bude pomaly odchadzat, ci uzkost ci co to vlastne je....po akej dobe si isla k psychiatrovi s tymito stavmi tatiana26?

tatiana26

Kolinia ja tiež beriem AD, už asi 9 mesiacov, najskôr to bol horor, kým mi našli také, ktoré mi fungovali a teraz sa mi zdá, že mi zas prestávajú účinkovať aj tie... tak neviem...