obrezany-ako ho spravit rukou?

daisisnka

hmmm,ale mi napadlo,,ze my pouzivame kondom..a ked mu to predtym budem robit a natriem lubrikacnym,,,tak mu nanho nemozem dat kondom??ze??by sa zosmykol

daisinka

a nejaky dobry lubrikacny gel????:)lebo som tu uz niekde citala ze jeden par jeden odskusal a starne ich palilsa mi zda ze durex,,chladivy pocit,,teda,,???aky mate odskusany??

alz-bee

Tak sa teda idem vzit do vasej koze a poradit vam :-D...ja by som asi kupila lubrikant a dala si ho na ruku, nech sa mi to lahsie smyka...tadaaaaaaa, vyriesila som ten problem :-))) :-P

alz-bee

Inak toto je zaujimava otazka...lebo ja sice priatela obrezaneho nemam a radsej mu robim oral, nez s rukou, lebo s ustami sa da toho viac povymyslat...ked ho robim rukou, tak mam pocit, ze je to len take stahovanie predkozky..proste, ze o nicom :-P...no a keby bol obrezany, tak tam by som uz fakt nevedela, co a ako robit s tou rukou:))

tibike

Obrezáva sa (v našich podmienkach) len pre to, aby sa predkožka dala stiahnuť cez žaluď, keďže bola vyvynutá priúzko, a teda sa sťahovať nedala. Teda obrezanie len vedie k normálnemu stavu a mechanickej funkčnosti. Preto by nemal byť žiadny problém, aspoň si neviem ho predstaviť. Uvažujem, že jediný problém môže byť s jazvami a s "pamäťou" rezaného miesta.