Zapaleny zalud?

Príspevok v téme: Zapaleny zalud?
Kamil 2222

Ahojte, chcel by somsa Vas opytat, co moze byt s mojim penisom... Zalud mam nejak z hornej casti ako keby zodretu.. Alebo zapalenu..Skor to bude zapalene... Ale je to iba na hornej strane, na dolnej to nie je... Ked po nom prejdem, necitim to prijemne, ale dost bolestivo.. Neviete mi poradit, co na to??

anonym777

asi mas suchy penis daj si nato fungicidin sice je to na pohl choroby ale mne to pomohlo v lekarni bez predpisu a pouzivaj mydla ktore nevysusuju

Giuseppe

Pravdepodobne to nebude pohl choroba nemusis sa bat, ide o nejaku infekciu, ktora sa tam dostala. Ked si sa napr. dotkol zaluda spinavou rukou. Staci dobrziavat hygienu, pripade oplachovat spominanym harmancekom, ja si to zvyknem natierat aj dezinfekcnou ocnou mastou, a je to hned v pohode. Myslim ze sa to stalo kazdemu muzovi ze sa mu z nicoho nic zapalil zalud alebo predkozka.

Kamil 2222

Cizee staci to mydlo.. Ale ja mam pocit, ze ja dodrziavam praveze tu hygienu... Kazdy den si to umyvam 2 krat... minimalne... Problem je v tom, ze mne sa to zda iba ako zapal.. Neviem,ako vyzera normalny zalud, pretoze som mal fimozu a prvy krat sa mi to podarilo stiahnut a uz to take bolo

THX

akurát som chcel písať to isté že mám tie problémy takže iba zápal? nieje to nič ako pohlavná choroba že ne? pls odpoved na mail : blondman11@azet.sk

house

Harmancekove mydlo detske s azulenom,
oplachy studenym harmancekovym odvarom pripadne aj macanie , dolezita je hygiena zapal ustupi.