Antikoncepcia :)

severanka

XXX_LLL: no, napríklad taký NIEKTO... ja myslím, že on ešte stále hormonálnu antikoncepciu nevyskúšal...alebo už áno ? :D

XXX_LLL

Ved sak hej, som tu len chvilku ale co-to som uz stihla precitat o tom, ze aka je antikoncepcia...a mam najradsej niekoho kto to nevyskusa a zacne tu radit ake je to zle atd...myslim, ze to potom ani nema vyznam to čitat...

severanka

XXX_LLL: táto stránka je super do chvíle, kým ťa tu nezačnú roznášať na kopytách len preto, lebo máš vlastnp hlavu a nechováš sa ako stádo...
ale inak je to tu fajn... v takých témach kde vlastne o nič nejde je to fajn...

XXX_LLL

severanka: diky moooc, snad to tentokrat uz vyjde s tym typkom..:)fakt som zistila, ze tato stranka je suuuper!!! :)

severanka

niekto: meranie teploty sa dnes považuje za max. nespoľahlivé a neodporúčajú ani gynekologovia...
to len tak na okraj :):):)
kľudne ďalej pokračuj :): ):)

XXX_LLL: chválim chválim :D ešte chvíľku pokčaj a over si to, či to chalan myslí vážne :) ale držím ti palce...

XXX_LLL

severanka: my sme sa dohodli, ze on mi ich bude platit, ak ich budem uzivat...lebo on dobre vie, ze sa bojim tehotenstva, a urcite nechce byt este oteckom :) ale uvazujem, ze este takych par mesiacov pockam, ci vobec ten vztah vydrzi..zatial tam moze byt nejake to maznanie :) a potom vsetko urcii cas...dufam...