Kde moze byt problem..

Príspevok v téme: Kde moze byt problem..
Persi

Uz dlhsie ma trapia problemy.ani neviem ci sa to tyk mocoveho ustrojenstva, alebo nejakych nervov niekde na chrbtici.
Prednedavnom mi robili uretrocystoskopiu(fakt nic prijemne) a nic mi nezistili.
Siel som tam stym, ze ma pobolievaju oblicky ( na ultrazvuku nic nevideli) palenie, a nejake podobne priznaky prostate (ktorunemam, ale priznaky hej).
Pocitujem neprijemnu bolest dole v oblasti obliciek (od chrbta bolest, a prave neviem ci je to od nervov v chrbtici alebo ..?) objednam sa neurologicke a skusim stastie este tam. Avsak ta zrejme nevyriesi moj problem, teda priznaky ako palenie, stipanie, caste mocenie; vnoci budenie na wc, odkvapkavanie a dalej ma trapy desny zapach...Hygienu dodrziavam ,ale to je zrejme nieco co je u mna v tele. Dalejsom si povodne myslel, ze caste potenie v noci (pocas spanku) je zapricinene nejakymi problemami s oblickami, ale vraj su uplne v poriadku..

Fakt neviem kam ist a co robit,.. dake rady?

RNG

persi daj si do vyhladavaca oreganovy olej a citricidal a uvidis hromadu prispevkov .
Oreganovy olej je tu aj pod menom Candimin, a citricidal aj pod menom GSE

RNG

Napriek tomu, ze ti nic nezistili,,iste tam mas nejaku infekciu, co potvrdzuje zapach mocu.
Kedze nemam ani sajnu co to moze byt, bral by som nieco s velmi sirokym zaberom ako roztok citricidalu a oreganovy olej, pripadne aj silny caj z lapacha.
Moj typ je, ze je to kvasinkova infekcia kedze streptokoky by ti zistili na krvi(ASLO)
Inac infekcie sa daju znicit aj ked nevies o aku sa vlastne jedna- to je vyhoda viacerych sirokospektralnych antimikrobialnych doplnkov, ktore sa daju bez problemov brat viacero naraz na zabezpecenie ucinnosti.
Nezabudaj na probiotika, tie vyrabaju az vyse 70% obrannych latok v nasom tele.

hmmmmmmmm

skus este tu neurologiu.urcite ti robili ako z prvych vysetreni kultivaciu mocu a odber krvi, to bolo vsetko negativne??bolest moze byt sposobena aj problemami s chrbticou, ale nemyslim si,ze to stipanie a zapach s tym suviselo, to ozaj znie ako nejaka infekcia, mozno kvasinkova, robili ti aj na to kultivacie??takisto by mohlo pomohlo celkove internisticke vysetrenie.urcite sa neuspokoj ak budu hovorit ze vsetko je ngativne.pyta sa na dalsie vysetrenia, popripade nazor druheho lekara.