nejem sladke!

Príspevok v téme: nejem sladke!
vikinkaa

ahoj, chcem sa podelit o svoju skusenost.kedysi som milovala sladke, kolace buchty a najma cokoladku a rozne tycinky.trpela som akne,mala bolestivy menzes a par kil navyse.znama mi poradila vysadit vsteko sladke.a pomohlo to i ked to bolo neskutocne tazke.dnes mam krasnu plet bezbolestivu menstruaciu a pravidelnu a dokonca aj stihlu postavu.cukor je biely jed kt.sposobuje vela chorob.tolko moja skusenost

katushka

no teraz si ma navnadila..pretoze ja mam 168cm a 60kg...a na sladke som dost..a to som etraz ziedla kusok torty:D ale zas pravidelne cvicim..ale aj tak

vikinkaa

fiha to je ozaj dost malo a aku mas vysku?mozno vekom priberies.ja viem ze je to slaba utecha ale apson nieco mozno.

zjuzjika

mne nepomaha nic, aj u lekarky osm bola, uz polroka s ami nedari , vsetky testy su dobre... aj mlieko do kavy pijem a nic... proste rano vstanem postavim sa na vahu a stale tych iba 47kg....

vikinkaa

tak to ti zavidim metabolizmus:)neviem skus vyhladat odbornika.ze vraj na pribratie su dobre aj banany, plnotucne acidko a tak.

zjuzjika

tak to ja neivem ale ako vravim nieco sladke si musim dat aspon raz denne... a zatial nic zle som na sebe nezbadala...takze nemam co riesit...som si mylsela, ze ason z toho priberiem ale ani to nezabera

vikinkaa

zjuzjika, nuz kazdy sme iny..mojmu organizmu sladke velmi skodilo a citila som to na sebe.ale celkovo si myslim ze ta cokolada nic pozitivne telu neda ..

zjuzjika

ja si bez sladkeho neviem predstavit zivot a bohuzial ja mam zase opacny problem ze uz polroka neviem pribrat.... takze sladke musim kazdy den.

vikinkaa

bara017,je to velmi tazke ale da sa to dokazat.dolezite je vydrzat tak dva tri tyzdne a telo si zatial odvykne.potom ti to ani nebude chutit a telu to nebude chybat.dnes si ani caj neosladim, proste mi to nechuti.