Trapia ma zle sny

Príspevok v téme: Trapia ma zle sny
Kvietok1986

Ahojte ,

potrebujem surne poradit. Trapia ma zle sny.Kazdu noc sa mi sniva ,ze ma moj priatel ( milujeme sa nadovsetko) podvadza. Neviem ci to suvisi stým, ze som hrozne ziarliva. Skoro vsade chodime spolu. Je to strasne neprijemne a rano sa budim s placom, hnevam sa na neho a mam cely den pokazeny. Neviem ako to zastavit. Tiez sa mi casto sniva , ze ho niekto velmi zbije al. do konca zabije. Ja uz sa bojim zaspat. Prosim poradte mi.
Dakujem

Kvietok1986

Keby sa nato dalo nemysliet. bolo by to fajn. Niekedy uz neviem ci sa mi to snivalo al. nie .. Raz som mala jeden sen , ze ma moj drahy podvadza v obyvacke a tak som sa neviem ako vytrhla zo sna a bezala rychlo pozriet kde je ( no nevsimla som si , ze lezi vedla mna). Je to smiesne, ale .. premna uz utrpenie. Neviem co je realita a co je sen.

severanka

Kvietok1986: neboj sa, ja viem, že také sny dokážu rozrušiť, ale určite to nie je žiadn apredpoveď, je to skôr obraz toho, že si taká žiarlivá...
skús a viac uvoľniť, a prd spaním hlavne nemysli na to, že as ti to bude snívať... a bude to ok, držím ti palce...

Kvietok1986

Ano , ale ja to nechcem. Lenže som ziarliva ako som pisala tak mozno preto.Je to velmi neprijemne.. a bojim sa uz aj zaspat. Dufam,ze moje sny sa nikdy nenaplnia.

aronka

ahoj,no asi tie sny budu odrazom tvojej psychiky..neviem nie som expert...ale mozno prave to odrazaju coho sa bojis......aj ked sny su zvlastna vec ..mne sa casto stalo ze nieco v suvislosti s niekym co sa mi snivalo sa neskor nejako preukazalo ze moj sen bol predpovedou...ale tym ta nechcem vystrasit..skor si fakt myslim ze sa toho bojis ze ta bude podvadzat tak sa ti to premieta do snov...