Menstruacia-NIKDY NESKONCI ?

Príspevok v téme: Menstruacia-NIKDY NESKONCI ?
jaja:)

Vybrala som duphastan po prvej davke mi prisla menstruacia ako mala...po 3 dnoch cez pauzu a trvala 3 dni...potom som pocitala 16 dni a zacala som uzivat duphastan v poslednych dnoch uzivania duphastanu som ale vsak jednu tabletku vynechala a mam taky pocit ze aj druhu... a mentrsuacia mi prisla nejak skor hned v druhy den ymslim ze este v prvy den po vysadeni duphastanu...no hned v prvy den menstruacie som si mala nasadit antikoncepciu minervu...a mentruaciu mam uz tyzden a nie a nie skoncit...je slabucka a mam len intimky ale stale si najdem trochu krvy na intimke...tak to kedy skonci ?? mam strach ze daco neni v poriadku... vzdy to vyzera tak ze uz ju nemam ale stale trocha krvy :( co robit ? a esste ta prekliata migrena..myslite ze to bude z tej minervy ?

jaja:)

Tak to si ma nepotesila asi zajdem za gynekologickou...myslis ze ekd HAK vysadim zmizne to ??? ja takto v lete nechcem byt ako pojem do plavok...

jaja:)

Toto neni spinenie...spinenie by bol fliacik na nohavickach ale ono to je trolilinku silnejsie...a akurat mi dokoncieva menstruacia dufam ze to zmizne lebo budem musiet hak vysadit :( ved ako to bude v lete ?