rozsirene pory

Príspevok v téme: rozsirene pory
Ema132

mozno tu uz takato tema je, prepacte, no potrebujem radu. baby - co ucinne pomaha na rozsirene pory? viete mi odporucit nejaku dobru kozmetiku? mam ich strasne velke na nose a v jeho okoli..:( pouzivam kozmetiku vichi normaderm - ta mi pomohla s mastnou pletou a pupakmi, ale s pormi nie..:/ pocula som, ze pory su dane aj geneticky ale ajtak by sa mohol najst nejaky pripravok..

delphia

chanelka, samozrejme ze po chem. peelingu mozu byt aj chrasty. ak sa robi povrchovy tak nie, ale ak sa jedna o stredne hlboky a hlboky, tak su pritomne chrasty a plet sa regeneruje aj mesiac.

RNG

spomeniem tu regeneracne vlastnosti vitaminu C(serum C kremy, alebo vlastne vyrobky) a samozrejme pory stahujuci trpky extrakt z krika Hamamelis virginiana znamy pod menom Witch hazel.
Aj ine su na kozu dobre, ako rozne zelene doplnky(riasy, zelene travy...) a tiez vytazok z korenov Sarsaparilly.

chanelka

ema.. ja som chodila na chem. peeling.. zobralo mi to plno penazi . .ale aj tak sa mi plet uplne nevyhladila.. ja som pocula ze TA PLET SA MA ZOSUPLNUT> A MASA NAHRADIT NOVOU >. ale hovno .. JA SOM MALA CHRASTY ?? MA TO LOGIKU >?? A ESTE AKYM DRAHYM BOZE >> TeRaZ HO MAM VYHODIT??a trosku su MENEJ VIDITELNE UPROSTRED NOSA ALE NA SPICKE ESTE STAKLE >> A TErAZ AKO MI TO DAVALA NA CELU PLET KDE SOM MALA NA LICACH BEZCHYBNU >> SA MI UZ AJ TAM ROBIA >> BOZE >> ZE K NEJ ISLA>>UZ JU ANI VIDIET NECHCEM < < LEBO mam len 15 .. a nwm v takom veku robit take .. OBRALA MA O PENIAZE A ESTE MAM AJ VYRAZKY PO KTORYCH MAM FLAKY .. . a to som NIIKKKKDYYYY NEMAALLALAA>>> tolko skusenosti odomna preteba.. ja by som uz nesla ku nikomu .. radsej , uvazujem nad tymi pasikmi na pory .. nws ake su >? ?nezostanu este viditelnejsie bodky potom ??

delphia

jednoducho mas taku strukturu pleti a nezmenis to. pory sa daju zjemnit mikrodermabraziou. kozmetiku pouzivaj hydratacnu