zenska naladovost

Príspevok v téme: zenska naladovost
fnuk

dievcata, urcite mate kazda tie svoje dni...chce sa vam tiez vtedy plakat a ani nie o minutu smiat?? a zrazu zase plakat...a "brechat" po kazdom, hlavne po tom svojom?? lebo ja mam taky stav kazdy mesiac, ked to pride...zufala som...na toho mojho len bresem a bresem...tento tyzden oslavuje a ma na to aj dovod ale ja blba som sa dnes nahnevala, ze si so mnou plany robit nevie ale s kamosmi hej...no, ohen na streche, co vam poviem..ja si furd najdem nejaky dovod preco sa povadit, ked chcem...navyse som mala blbu skusku dnes, co ma tiez dohnalo k tomu, aby som sa pohadala...takze len bresem...bresem...a teraz isiel ten moj na discoteku a zase zacinam mat blbu naladu, ze sa so mnou nedokaze zabavit, ale s kamosmi ano..aj ma volal, ale nemala som chut a ani nemam chut niekam ist...ale preco som potom napaprcena?? tak ak mate tiez svoje dni a mate pri tom vybuchy zlosti, teda tazko sa ovladate, piste a piste tiez recepty ako sa ukludnit a zlost zahnat:))lebo ja som poriadne napaprcena a ked si vyjasnim v mojej mysli 2+2, tak nemam byt preco napaprcena...

leto225

Ahojte, ja mam 24 a s priatelom (byvalym) som bola 4, 5 roka ..a vzdy som mala PMS...a som si myslela ze to som j a naladova..a nakoniec som zistila ze priatel si od zaciatku vztahu si zapisal datum mojej menstruacie a vzdypred tym vyvolal hadku, ale tak zeby to vyznelo ze ja som ju sposobila, a nakonic som zistila ze pocas tych dni ani so mnou moc nechcel byt, nemyslite si ze to nahodou muzi maju ten PMS??? ze im to vadi ked mi to mame a naschval sa nam vyhybaju?

sonka :(

ahojte mam jeden velmi vazny problem uz je to dost dlho co som strasne naladova. mam obrovske vykivy nalady a ja proste neviem preco, mam taky pocit ze to zacalo ked sa kunam sestra pristahovala lebo sa rozvadzala...ale to uz bolo v oktobry, lenze ono to mam stale nieje to naladovost co prichadza ked ma holka kramy, nie vobec. mna to mrzi lebo si to stale zlizne priatel a potom je z toho smutny :( neviem co mam robyt uz som rozmyslala ze navstivim lekara aby by pomohol alebo apson poradil.ma stymto niekto skusenosti? uz som z toho zufala a potrebujem poradit. moc moc moc dakujem

:-Pbebe

baby nerieste ich uz len si potrebuju dvihnut sebavedomie a svoje ego ...riesia to na fore lebo v osobnom zivote su to NULY

:-Pbebe

inkubator a vy sa viete ovladat? pri nakupovani aut? ked vidite odhaleny dekolt ci stehna slintate ze vyzerate jak bernardin...viete sa ovladat v krcmach? neviete ani kedy mate dost musite sa ozrat ako prasive svine.. a o zravosti ani nehovorim... a moj zlaty ja so sebou viem zit to ze mam predmenstruacny syndrom neznamena za idem do obchodu nakupovat ci ohovarat ludi...uz ked sme pri ohovarani mam kama¨ratov a ti ohovaraju ovela viacej ako zeny ...moj brat je este horsi ako klebetnica na trhu a v satniku ma ovela viacej veci ako ja... tak to asi o nieco svedci... najprv si prestuduj co to znamena PMS a potom tu vypisuj ...ty rozoberas uplne ine veci co s temou nesuvisia

alz-bee

dvojbotka: tak to si vystihla:))...ja to kolkokrat nechapem, ze ked sa chlapi pobiju medzi sebou (ked im chyba ten najvyssi stupen inteligenicie-sebaovladanie:)) tak vobec neplacu...ale ako nahle maju chripku alebo co, tak uz hned umieraju:-D...vidim to na otcovi a bratovi,ze na ake chudatka sa hraju, ked ochoreju...len aby sme ich my lutovali:-D

fnuk

budem teraz hnusnaa...kazdemu chlapovi prajem aspon jeden taky "skvely" den, aby mali menstruaciu, aby ich bolelo brucho aj hlava a aby nevedeli co so sebou od bolesti a vykyvov nalady! zvlast takym az nezdravo drzym a arogantnym chlapom/panom dokonalym, ktori sa opovazili zapojit do nasej diskusie a vedia len kritizovat, lebo zeny su podla nich jedno velke nic...ale bez zien by si nevedeli ani prdnut!

perlaaaa

TI CO TU PISU O SEBAOVLADANI ZIEN TAK NECH SI UVEDOMIA ZE ZENA KAZDY MESIAC PRECHADZA VYRAZNYMI ZMENAMI V ORGANIZME VSETKO JE O HORMONOCH A SU TO VACSIE VYKYVY AKO U MUZOV, LEBO ONI NEMAJU PRAVIDELNY CYKLUS TAKZE IM SA NALADA AZ TAK NEMENI. A TIE ZENY CO SU KLUDNE MOZNO NEMAJU TOLKO HORMONOV ALEBO SU TROCHU TLMENE A DOPOVANE ANTIKONCEPCIOU, KTORA ZMIERNUJE PODRAZDENOST VO VACSINE PRIPADOV. INAK NEVIEM CO BY ROBILI CHLAPI KEBY BOLI ZENAMI.

sweet_lolitta

inkubator, ty pises o zenskom neovladatelnom nakupovani atd. A co rozvasneni muzi, ktori pozeraju na inych muzikov ako si kopkaju do lopticky (futbal) a dokaze su aj do krvi pohadat s protifanusikmi? sa ovladate? :D ma to asi suvis s pravekymi kmenovymi bojmi a je to ok, patri to k muskej agresii, testosteronu.
A zenskost sa vyznacuje zvysenou starostlivostou o seba v kazdom smere za ucelom pacenia sa vzdy a vsade a najma muzom :) ja nastastie netrpim PMS, moj chlap ani poriadne nevie, kedy mam "svoje dni" :D ale chapem ine zenske a aj to, ze muzom je to vzdialene prave preto, ze oni vykyvy hormonov moc v nejakom cykle nemaju, snad okrem ranneho testosteronu (co neovplivnia :))