Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

v tomto mas pravdu lebo aj ja som to pisala len vam...a tiez by som bola nerada aby to niekto cudzi vycitaval(co urcite cita) a nedajboze ma v tom spoznal...ale zase koli tomu si starossti nerobim az take, tak sway ako uznas za vhodne ...skus admina aby aspon vymazal tie stare veci...ak chces...aj ked musim sa priznat minule ked som sa nudila som si citala aj stare veci od nas:)) a celkom ma to bavilo ako "spomienky" hehe

sway

Ahoj sofi:-)
Gratulujem!!!!!
Tak vyzera,ze ma prehlasujete aj,ked ja by som bola rada.Zvlast kvoli tym pribehom,co sa mi stalo vo vztahu:-))Vtedy som bola z toho nestastna,ale uz niesom,tak nechcem aby to tu niekto este cital,popripade riesil..Alebo aby to niekedy priatel nasiel.Alebo mozno poprosit admina,nech zmaze prispevky a ponecha hlavicku?No ved ako chcete,teraz tu nebudem nariekat nad tym,co som popisala:-)Ale pisala som to len a len pre vas,aj ked verejne..

sofia.sara

caute kocky tak uz mam vysledky z diplomky takze mozem ist na statnice:)) som spokojna aj ked mohlo byt aj lepsie...

co sa tyka toho rusenia neviem mne to pride zbytocne rusit temu a zakladat novu kde aj tak budeme pisat aj osobne veci nadalej teda myslim aj ked poredsie...ale ako chcete...
dari uz sa to blizi ze zase odides do isrka ..ja neviem mne sa zda ze cas strasne rychlo leti ved sa mi zda akoby len prednedavnom ked si odpocitavala kedy prides na SK a teraz zase naspat:)

darika

Ahojte.No,je pravda,ze sme tu uz ozaj poriedko,ale ja by som to tu nerusila.Naco zakladat novu temu,kde bude dobat hocikto,ked tu sme same.Tam by sme sa uz mozno potom tazko nasli,ked by sme len zaskakovali.Myslim tym,ze ak tam bude viac prispievatelov,tak pri len sem tam odskoceni uz nebudeme citat vsetko spatne.Takto aj raz za cas ked sa ukazeme,si vzdy najdeme len same seba,lebo nam tu nik nechodi.Neviem.Nie je to na mne,tak nech napise aj Nikka a Sofi.Ale Sofi uz raz odpisala,ze by to nerusila.No,ja si budem musiet asi najst nieco ine,pretoze ked sa vratim,to bude na zblaznenie.Manzel odisiel nazad uz vcera.ja 26.8.No uvidime co bude.

sway

Ahojte kocky,
darika,tak to som rada,ved podla toho ,co pises ste zodpovedni dospeli ludia,ktori nemaju v umysle sa rozchadzat alebo si podrazat polena pod nohy,tak si to vzdy vysvetlite,aj ked to neikedy zaiskri:-)Ja uz som spat v praci a taka som oddychnuta,ze normalne sa mi vratil elan do zivota.Sice mi je chvilkovo na vracanie odkedy sme sa vratili,lebo na jednu veceru som zjedla divnu vypasenu podlhovastu muslu a naplo ma uz jak som ju do ust dala.Ja mam rada tieto plody,ale toto som nepoznala,ostatne sa dali,len jedna bola nechutne vypasena a asi aj vizualne mi z nej prislo blbo.No som blba,ked som to jedla.
Ahoj sofi ako ti ide ucenie?Uz si pripravena aspon an 90%?:-)
Nikka,ty sa tu uz moc neukazujes,jak nesedis v praci a ani ja uz nebudem vela denne vypisovat,tak by som mozno bola rada,keby sme tuto temu zrusili a zalozili novu,kde sa budeme zdravit,ked pojdeme okolo.Napiseme,co nove,ale uz tu nebudu tie osobne info.Ja som vam tu dost o sebe popisala aby sme sa lepsie spoznali,ale ked prispejeme raz za den,nemusia tu byt vsetky info zverejnene:-)

darika

Ahojte kocky.Tak Sway,vitaj zase doma.Som rada,ze si nazad,ale nie som sebec,tak mi je aj luto,ze to nebolo dlhsie.Ale ako pises,bolo super,tak niekedy je lepsie spominat na par super stravenych dni ako na vela ale znudenych.
A co sa tyka toho kamosa,aj to sme prebrali.Boli s nimi este aj dvaja chalani,z toho jeden z nich ktoreho nevidel strasne dlho a nahodou prisiel tiez na dovolenku z Anglicka,o ktorom ani nevedel,ze tam pracuje.Vraj si vypili,len mne sa zdalo,ze bol uplne triezvy.Vraj popijali,ale to uz nie je o tom chlaste ako kedysi pred rokmi.Asi sa musim zmierit s tym,ze moj manzel proste moze sediet aj do rana a uz nemusi prist jak prasa,ze to uz nie je o chlastani,ale o sedeni s kamaratmi,ktori sa dlho nevideli.On proste sa postavil,ze nie je problem ist a zaplatit si rozbor z vlasov.Chod sa obliect a ideme.Budem rad ak pojdes a dokazem ti,ze sa mylis a bude klud.To povedal.Mozno aj tusil,ze aj tak nepojdem,ale zase ma pozna,ze ja ked mam nervy,tak som schopna vsetkeho,len aby som si dokazala,ze mam pravdu ja a nie on.Mne nerobi problem.Ale tentoraz som nemala potrebu si dokazovat.Co je pravda,ze aj min rok bol s tym istym kamaratom,co ho nemusim, a vratil sa o hodinu domov,ze sa mu nechcelo a ja mam pocit,ze si nemali co povedat.Teraz boli aj ostatni.Takze viac neriesim.Ale som sa sklamala,sama seba,lebo som zistila,ze ked mam nervy,vytahujem.Vytiahla som par veci aj ja z minulosti.Ma to stve,lebo to zbytocne len narobilo vacsiu zlobu ako sa stala.Nesmiem to.
Co sa tyka Bon,tiez nad nou rozmyslam.Mozno uz nema potrebu sem prist.Uz jej to mozno nepride dolezite tu s nami vypisovat.Mozno sa skor zveri nejakej kamaratke,alebo niekomu inemu.Ved uvidime.Snad sa ozve a aspon napise,ze je v pohode.Ved ja ked ma prestanete bavit,napisem vam to.Nahanat a strasit ma nebudete chodit.
Takze zatial pa pa.Ozvem sa zajtra.

sofia.sara

cauko sway...tak uz si doma? ale to nejak uletelo:)) parada ze bolo fantasticky:))inak sa mi rata ze napriek tomu ze sa nepozname tak aj ta tvoja pzn.ze si myslela na dariku ked si jazdila atd:)))ze naozaj sme tu pre seba:)
no bon ktovie ci sa este niekedy ozve uz je to dost dlho a neverim ze by nemala nejaky pristup aspon na 5 minut..ktovie..len cakat..

sway

Zabudla som pozdravit sofi nad knihy:-))papa sofi
bon bon!!!Patrilo by sa dat o sebe vediet,tu ludia aj ked ta osobne nepoznaju-rozmyslaju,ci si OK!!!

sway

Ahojte kocky:-)Tak uz aj ja mam po dovolenke,bolo fantasticky.Mali sme prenajate auto-som soferovala a myslela na dariku,lebo ja som svoje auto rozbila a odvtedy som mala pauzu a teraz v cudzej krajine som sadla za volant po dlhej dobe,ale dopadlo to OK:-)Porobili sme aj vela vyletov.Sice niesom moc opalena,ale stalo to za to.Ja uz som s cestovkou nebola na dovci 100rokov,ale tento krat som bola spokojna,lebo bola dobra cena aj hotela aj letenky a keby sme isli na vlastnu past,stalo by to o dost viac.
Nikka, drzim ti palce pri hladani tej prace,ako to dopadlo s tou vysnivanou robotou?A co to vlastne bolo za pracu?Ja si asi tiez este na par mesiacov nieco najdem,lebo jasne,pomaly som nic nestihla pripravit a za chvilku koncim a nemozem ostat doma bez prijmu.A zacat s tym,co planujem,bude na dlhsie..
Darika, vsetko som si tu precitala,hej to mas super,ze ste taka podarena rodinka:-))Inak s tym tvojim priatelom ma napada,este jedna vec.On mozno aj bol s tym kamosom v tom bare,ale ked pises,ze kamos je fetak,nedali si spolu nieco?Sedelo by aj to,ze vydrzal pri nealku v non stope,nebol opity a ani rano unaveny a hned mohol ist do rakuska.Mozno si s kamosom,len trosku vyhodil z kopytka....

darika

Tak to my hned druhy den na dovolenke,mamina sestra otvorila cucoriedkovu vodku.Ja vodku nepijem absolutne,odkedy som sa na skole z nej v nemecku pred sutazou opila.Je to 20 rokov a prvy krat az teraz,ked do mna Iva hucala,ze si mam dat medecinku na chrbat.Mavam problemy s chrbticou.Tak som si dala jeden,druhy,treti a ked sme sa uz na vsetkom smiali,tak sme sa stavili,ze sa pojdeme kupat.Iva bola uplne v pohode a ja dost naladena.Nakoniec si dala plavky a isli sme.Bolo 00.30hod noc.Ja som to brala ako srandu.Ked sme tam prisli,manzel so svagrom svietili lampasom a ona vosla do mora.Ja za nou.V sandaloch,oblecena.Nebolo vidno ani na prst,co bola taka tma.A jak sme plavali,tak sme kricali,ze sa kupu Hujerovci a Mlha ci Plha se odstehoval do Hympolce.Si to viete predstavit.Vsade ticho,len my sme sa rehotali a vykrikovali.To je z toho filmu Marecku,podejte mi pero.Neviem,ci ste to videli.Ako som vysla z mora,vsetko zo mna kvapkalo a tak som dosla aj do domu.Len 2 min od plaze.Ako vodnik.Na to pekne dlho nezabudnem.U nas v rodine nepije nikto,ani mama,ale tam sme vinkovali kazdy vecer.Tak to je moj posledny blaznivy zazitok.
A co sa tyka toho s manzelom,vraj keby vedel,ze mi len to posedenie s kamaratmi tak pripomenie minulost a narusi doveru,nebol by nesiel nikam.Vraj mu to nestoji za to.Ja s tym ale nesuhlasim.Treba si vyrazit,ale ak omeskam,dat vediet.On bol ale s jednym z jeho byvalych dobrych kamaratov,ktoreho ja nenavidim.Je to strasny fetak.Tak preto sa mi neozval a nechcel o tom moc hovorit,lebo ci by bol so zenskou,alebo s nim,u mna je to to iste.Ja davam velmi na to,akych ma clovek kamaratov,podla toho sudim,aky je.A tohto nenavidim.Co uz ale.