Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

ja som sa slnila cely vikend ale to slnko je nejake ostre totalne ma spalilo a to som bola po dve -tri hodinky...tak este aj to do toho...no nejde mi nejak..

čoStým?Nikka

ahojky sofia... tá horúčava to je fakt blbé, to s tebou úplne súhlasím... :D fuj. Čo sa toho tlaku týka, tak to je blbé, no... dávaj si pozor, neboj, bude to ok...možno to je len také chvíľkové
a hej, to z jeho prezvonení v pohode vyčítam,ako sa má... :D

sofia.sara

ahojte baby
no ja mam dnes debilny den...bola u svojho doktora, tam mi sestricka namerala extremne vysoky tlak- co som ja nikdy nemavala.tak ma hned poslala k obvodnej tam som uz mala o nieco nizsi a ze buduci tyzden mam ist na premeranie a aak sa to bude opakovat tak sa to zacne riesit...no nic ine mi netreba len toto este...
a este je taka horucava az neprijemna

nikku to je blbe ze ti ani nenapise ze ako sa vlastne ma, aj ja si myslim ze ta jedna sms za tyzden by ho nezabila ....no aspon ze prezvoni a z toho mas asi vsetko " vycitat" ze jak sa ma...

čoStým?Nikka

ja som mu nepísala, že nech mi aspoň jednu pošle, prosiť sa mu nebudem... ja mu píšem, tvárim sa, že nič a čakám kedy napíše on... ale ja mu to vytmavím... :D A má tam aj svoj SK mobil - paušál, takže na kredit by sa vyhovoriť nemohol... (aj keby mal prekročený limit, tak tých 10 sk navyše by ho nezabilo)...
a keď som ja bola na školení o bezpečnosti, tak nás školil jeden taký mladý pánko, bol riadne fešný, tak tiež to nebolo až také nudné sa neho pozerať... :D

bon

no minule co som bola na BOZP tak to bolo celkom fajn skolenie, zaujemive veci nam rozpraval....., ja mam rada zaketo ked mam na to naladu......
no tak to mohol aspon jednu sms a ked ste sa dohodli, ved mu napisa nech ti aspon jednu posle...... a stoji 9sk :D, aspon minuly rok tak stala.....

čoStým?Nikka

no tak dúfam, že ti to školenie rýchlo zbehne, lebo väčšinou sú dosť nudné, že? :D
a hej, mohol aspoň 1 sms napísať...a vtedy sme si hovorili, že si budeme každý 2.deň písať aspoň, a ubehol týždeň a žiadnu sms som nedostala... tých 5 sk by ho nezabilo si myslím... (či neviem koľko stojí sms z cz... )

bon

o 13tej mame az skolenie a zmluvy podpioisovat dnes, takze len take, asi az zajtra nas bduu zaucovat postupne......
no tak z ciech cez roaming je to drahsie, ale tak aspon jednu sms ti uz mohol napisat,ja by som si to neodpustila, aj ked ma to vyslo drahsie...., ja som priatelovi aj z belgicka pisala....mozno len fakt nema kredit, aspon ze ta odzvoni, aj to je nieco......aspon vies ze je v poriadku

čoStým?Nikka

jáj, aha...ty ideš do tej novej práce...a to kedy vlastne začínaš?
a priateľ mi už trochu chýba... a úprimne?neviem ako sa mu tam darí, lebo mi len prezváňa... ja mu napíšem sms a on len odzvoní, asi nemá kred., ale mi to také blbé príde, že mi ani nenapíše,ani nič... :( neviem, čo si mám o tom myslieť...

bon

no u nas bol v sobotu pohreb, tak som sa mu vyhla, lebo som davala pozor na tetine dvojicky, potom sme len tak s tetou kecali a tak, a isla som do blavy, vcera som cely den prelenosila, navarila, popratala co to a tak....., dnes ma caka skolenie v novej praci a vybehavacky s tym pc, ma aj porazi ak mi ho nevezmu na reklamaciu......
a co priatel, chyba ti uz?ako sa mu dari?