vzťah medzi ex-manželmi

Príspevok v téme: vzťah medzi ex-manželmi
ex-ex

Zdravím všetkých EX-. Som rozvedená už 6 rokov,mám 1 dieťa. Prvé roky po rozvode boli hrozné.., súdy, neplatenie výživného, nezáujem o dieťa a pod. No pred 2 rokmi môj EX "vymenil" milenku, zrejme aj dostal rozum a môžem povedať, že máme fakt výborný vzťah po rozvode. Záujem o naše dieťa, platenie výživného aj nad rámec, dokonca mi platí nákupy, keď mu zavolám, tak aj urobí nákup, platí mi dovolenky a rôzne víkendové pobyty,lyžovačky, samozrejme, keď idem s našim dieťaťom.až sa začínam obávať, či je to normálne. Má tiež niektorá z vás taký vzťah??

palmienok

r.teplice to je co za vetu,ze jedna z tych mileniek ,ktore kradnu manzelov?Ved keby nechcel tak sa neda"ukradnut"nemyslis?Na to musia byt dvaja.

A myslim,ze chlap by sa mal aspon v ramci svojich moznosti postarat uz o tie deti,ktore ma.

fly22

bohuzial nie som milenka...je to horsie, ja som chlap...a fakt si myslis, ze pretoze ty si mala taku skusenost (aspon predpokladam) tak je to vseobecne uzitocna rada?...vyzmykat, zruinovat, znicit...ja si myslim, ze sa da ist aj inou cestou,aj ked chapem, ze niekedy to moze byt velmi tazke

r.teplice

ja sa len divim tym muzom, ktorí opustia rodinu a potom ich ovplyvnuje nejaka štetka aby neplatili detom vyzivne. nech ti to vydrzi a vyzmykaj ho poriadne ako sa da aj s urokami. ja to robim tiez a je mi fajn!!

:-Pbebe

podla mna ta jeho milenka mu zakazovala aby ti nieco platil a tym ze odisla od neho ci ju sam vykopol tak uz mu v tom nik nebrani... daktore zeny su harpie a nevedia pochopit ze niekto ma zavazky, su sebecke a chcu byt proste na prvom mieste... a mozno aj lutuje ze ste sa rozviedli a chce to napravit...

nestastnaaa

ja som sa rozviedla s manzelom po dohode, tak u nas nepadali ziadne ostre slova ci skutky. No som z toho aj tak nestastna lebo ja ho lubim stale. on sa tiez o nas stara financne aj deti berie cez vikendy no mne to nestaci, ziarlim na jeho novu zenu

elinka

tiez som rozvedená rozvod bol drasticky a tie tahanice po sudoch poznam. mam 2 deti ktore su uz velke ale ich otec ma k nim celkom pekny vztah. no co sa tyka mna to sme na seba ako hyeny, ale o deti sa vzorne stara po financnej stranke.
ex-ex
prajem ti aby vam to vydrzalo co najdlhsie. mimochodom, nechce sa tvoj byvaly vratit spet k vam?