CUDZI JAZYK

Príspevok v téme: CUDZI JAZYK
amys

caute :) konecne maturujem , budem mat 5 mesiacov volna a chcela by som sa za ten cas ucit nejaky jazyk. problem je ze si neviem vybrat. Bola by som rada keby ste mi poradili , neviem co je viac vyuzitelne ,co je tazke ,lahsie.... doteraz som sa ucila anglicky a nemecky, myslim ze mam celkom schopne zaklady. Chcela by som sa ucit este spanielsky alebo francuzsky aj ked je toho vela na vyber a ja neviem. Tak ak ma niekto napad napiste mi dakujem :)))

meForMe

maw.gluteus: diky za povzbudenie,v auguste idem s mojou anglictinou na 3tyzdne do francuzska :)))
amys: skus taliancinu alebo spanielcinu..spanielcinu vyuzijes viac,taliancina je zato krasny jazyk,vyber si priority :)

katka...

Jednoznacne odporucam spanielcinu. Je to nadherny jazyk a je velmi lahky. Teda aspon pre mna. Ja som sa zacala ucit asi pred polrokom. Teraz mam trochu pauzu, lebo ma cakaju statnice, ale urcite sa k nemu po skuskam vratim.

max.gluteus

Najlahsi jazyk je anglicky a ci ho vyuzijes, vyuzijes ho takmer vsade v japonsku, nemecku ale neodoporucam hovorit anglicky vo francuzsku ti to nemaju moc v laske.

za8icka

No ja som sa ucila francuzsky a podla mna to bolo tazke....je to velmi pekny jazyk ale bohuzial ja som ho akosi nezladla....teraz sa ucim taliansky a to je moja vasen....je nadherny a nie je az taky tazky ak pominiem mnozstvo vynimiek v gramatike:) Kamaratky sa ucia spanielsky a tiez si ho nevie vynachvalit. Vraj nie je ani tazky