Silne antidepresiva bez predpisu

RNG

Ucinna narazova davka vytazku z lubovnika(ST Johns Wort) musi obsahovat 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu. Z tohoto hladiska je Deprim nedostatocny.
A to je aj maximalna denna davka pre pravidelne branie zaroven, vys moze priniest serotoninovy syndrom.
A kedze to nie je navykove a netreba to brat stale, beries to len ked citis, ze na teba lezie nejaky nervovy problem alebo ide nejaka akcia, kde budes potrebovat viac serotoninu. Moja zena si to hodi hodinu dve vzdy pred nejakou velkou spolocenskou akciou alebo v pripade prilisneho stresu. Vtedy sa totoz spotrebuva ovela viac neurotransmiterov a nedostatok po case vedie k depresiam a inym nervovym problemom.

richard dan

chod k psychologovi
a zatial uzivaj Deprim
viem, ze by ma tu nespocet ludi vysmialo, ale je to ucinny liek, len pri uzivani pozor na slnko, neopalovat sa a nechodit do solaria

skus sa vyhnut antidepresivam od psychiatra
ti ich povacsine predpisuju na zaklade reklamy a nie skusenosti alebo vedomosti

lieky ti tvoje psychicke problemy nevyliecia (iba ak tazku endogennu depresiu) ale rozhovor s terapeutom by ti mohol pomoct

vela stastia

Tomáš

Tak ano, existují antidepresiva starého typu na bázi benzodiazepinů, například Neurol nebo Lexaurin, které jen organismus a svalovou tenzi zklidní. Ale depresi nevyléčí. Naproti tomu existují moderní antidepresiva 4. generace na bázi zpětného vychytávání serotoninu mezi synapsemi např. Agrofan nebo Seroxat, a tyto léky už depresi opravdu vyléčí. Výrobce si za takové léky ale účtuje docela dost peněz (krabička kolem tisíce korun) a předepsat je může pouze psychiatr obvykle při nebo po hospitalizaci na klinice. Tyto léky jsou vynikající tím, že to nejsou oblbováky benzodiazepinového typu, takže se po nich nechce spát a podobně. Jsou i možnosti, jak je sehnat bez receptu, abyste se vyhnul(a) alespoň ambulantního léčení na psychiatrii.

cajik

btw vedeli ste o tom, ze drviva vacsina liekov na predpis ktore sa predavaju bez predpisu cez internet je FALOSNYCH ?

zu001ik

Pre navstevu u psychiatra nie je potrebny vymenny listok od Vseobecneho lekara. Niektore antidepresiva vie predpisat aj vseobecny lekar.

Denzl

syrus- to ju chces zabit????

Pozhanaj si radsej liek antabus??.....nie som si isty,ale vyvolava po poziti alkoholu zvracanie a nechut k alkoholu.

Syrus

Potrebujem radu moja matka ked si vypije to je dost casto je agresivna a ma strasne nervy nervy jej spravi aj neumyty pohar alebo ked ma zavola a nedobehnem ako pes do par sekund furt si mysly ked nieco povie tak too musim hned vykonat a preto by som rad mal nejake prasky na upokojenie alebo aby zaspala nechcem pouzit sipky moc napadne co je dobre za dobru cenu z rychlym ucnikom pls napiste na email satan_dca@azet.sk alebo namiesto azet szm

mystery

antidepresiva su dobra vec,ale navikova,lexaurin je naozaj dobry,ale treba si to dat,len ked clovek naozaj surne potrebuje...

strelena

noja to urcite potrebujem ja nemam zadne vychodisko , cela som dorezana sade mamjazvy lebo am deprresie ztoho ze nemozem schudnut pomoc:(