Antikoncepcia Triregol

katusi98

Ja beriem triregol 5 rokov, schudla som 6 kíl a prestali mi úplne kŕče ktoré som mala pri menštruácii a už nemám 12 dní menštruáciu ale 5 dní. Nevymením ju za nič.

mifor

Ja Triregol musím brať nie ako antikoncepciu, ale ako substitučnú terapiu pri Turnerovom syndróme. Neviem ako pôsobí pri dlhodobom užívaní, nikto mi nič lepšie neporadil.

hornakova

dobrý večer chcela by som sa opýtať že beriem tri-regol druhy mesiac a dostala som zasa po desiatich dňoch čiže mam nepravidelne a pri tom mam strašne krče brucha bolesti prsnikov a zvracanie , hnačkovanie a neviem čo to znamena možte mi poradiť? ďakujem dovidenia

sajmon

ja som berem 3regol asi cca 2 roky prvy rok bolo vsetko okk ale posledne mesiace som pribrala 6kil ,vypadavanie vlasov ,a menzes na nic ...hoci som bola spokojna ale to sa zmenilo ...prestannem ich uzivat!!!!

Inner

nie, nie je to normalne - presnejsie je to varovanie, ze to musis okamzite vysadit. Bolesti hlavy pri uzivani HAK mozu vyvolat chronicku migrenu alebo mozgovo-cievnu prihodu. Lekar by ti mal tabletky zmenit na take, ktore maju nizsi obsah estrogenov. Ak ta bude bolievat hlava aj potom, nesmies antikoncepciu uzivat vobec. Ako ja, kvoli migrenam.

kika222

zacala som pred 6 dnami brat triregol a chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenosti s bolestami hlavy a migrenami v prvych dnoch uzivania,a ci je to normalne, alebo mam ist za gynekologickou nech mi predpise nieco ine

kuklik

predám antikoncepciu triregol 21+7,2 blistre za 7 eur ,vysadila som ju zo zdravotnych dovodov,Kosice okolie....eva.ondockova@zoznam.sk ..Dakujem datum spotreby do roku 2013