prosim bratislavákov o pomoc

mia 90

a teraz ked som kukala na tom atlase tak tam je stale ze sa prestupuje na trnavskom myte ci kde to, takze to potom nejde priamo....a tie stanky alebo automaty su niekde na tej stanici?ale spiatocny si hned asi nemusim kupit, lebo neviem kedy pôjdem nazad lebo idem s priatelom tak ked budemem v blave tak to uz chceme pochodit, lebo v blave som bola naposledy ako male decko...

alzbee

Listok sa kupuje v automate. Mas plno moznosti, ze aky typ listka chces, ale ty sa zameraj bud na 60 alebo 15 minutove...zalezi od toho, kolko ta cesta trva...ten 60 minutovy stoji 70 centov (na cenu 15min si nespominam momentalne)...a listok si potom cviknes v autobuse...

lavinka

210 chodi stale, kazdych 10 minut tusim, odvezie ta priamo na mlynske nivy, teda autobusovu stanicu, je to jej konecna. Listok si musis kupit v stanku alebo cez sms, kup si hodinovy, prestupny. Kup si samozrejme dva, na cestu tam a cestu spat. Kupit si ho mozes aj v auomate. A neviem ako to funguje s polovicnymi studentskymi, ci treba nejaku preukazku.

mia 90

presne cez atlas som to kukala a teraz mi toho naslo kopu ale vtdy 6 busov asi to bola daka chyba, a este jednu otazku ako to tam bezi, to si môzem kupit listok aj v buse a ake ceny sa tam pohybuju?

mia 90

som si dala vyhladat na inom vyhliadavaci, a tam mi ukazalo ze za cely den ide z hlavne stanice na mlynske nivy len 6 spojeni aj to vsetko spojenia po pol noci je to mozne?

mia 90

preco mi vzdy vyhodi ze lutujeme ziadne spojenia neexistuju, mne staci len vediet ci teda ide daky bus z hlavnej vlakovej stanice na mlynske nivy uz aj rano okolo tej siestej

mia 90

diky moc, a ozaj ta autobusova stanica mhd to sú vlastne mlynske nivy? ved ja chcem ist tak ze z vlakovej na tu mhd a odtial ze to je len chvilu na ekonomicku