pasiky WEET? zla reakcia

Príspevok v téme: pasiky WEET? zla reakcia
chrobatka

Prosim vas neviete mi niekto poradit co mam robit ? kupila som si pasiky WEET a z vysledku som bola sokovana. To aka to bola bolest som zniesla.. ale mam po nohach flaky su to pasiky ako keby ma niekto bicoval a dokonca otlacok celeho pasika ako keby som si tam prilozila HORUCU ZEHLICKU vyzera to katastrofalne bolia ma nohy neviem ani kracat poriadne a bojim sa ze ked je to az taketo skoro krvave ze budem tam mat jazvy...

nutela123

to pretože máš citlivu pokožku, neviem ktore pásiky z radu weet si použila, ale mala si zaostriť na tie ktoré su specialne na citlivu pokožku, a taktiež je v tomto pripade použiť i krem po holeni, i ked v tomto pripade to je voskovanie, weet maju i tieto kremy

Aduliena

Tie pásiky keď odlepíš, použiješ aj jednu, aj druhú stranu. Utierky sú tam len dve a sú jednorazové, tj. použiješ každú len raz. Potom si zvyšky vosku môžeš jednoducho odstraňovať s pomocou vatového tampónu, na ktorý dáš obyčajný slnečnicový alebo olivový olej.

macatko73373

vie mi niekto povedat ako sa pouzivaju tie voskove pasiky? v navode supisane same hluposti a nie to co by som chcela vediet.. a tie utierky na vosk su tam len dve to mozem pouzit jednu viac krat ze si ju odlozim na dalsie pouzitie? a ti pasiky ked sa odlepia pouzije sa jedna aj druha strana? alebo len jedna? mam to v skrini a vobec to neviem pouzit a co ako mam robit

beb

Ahoj, ja to tiež nechápem, ibaže by si bola alergická na nejakú zložku, čo obsahujú. Ja používam len voskové pásiky, podľa mňa efekt je najlepší a najdlhšie vydrží. Som s nimi veľmi spokojná.

terri

fiha tak to sa cudujem..pretoze ja mam tiez tieto voskove pasiky weet a vsetko prebehlo v pohode..boliet ma to skoro nebolelo, cervene fliacky sa spravia, ale to sa spravy vzdy pri hociakej depilacii to je v pohode. a ostal mi tam chvilku aj otlacok toho pasika:) ale to potom zmizlo, vosk som pozotierala tym vlhkym obruskom a v pohodke...akurat cim som bola sklamana, ze to vobec nema taky "skvely" ucinok ako v reklame ze dokonale hladke nohy, lebo mi vytrhlo asi kazdy 10ty chlp:)) ale to sa dalo cakaaat..potom som si kupila depilacny strojcek a nozky mam hladuckee super uplne, takze na pasiky by som sa radsej vykaslala