greenpeace

technéciumTc

je to u mňa najväčšia banda ko.ko.ov aká je na tejto zemi,

minule chceli zrušiť v austrálii moto-preteky v parku, tak rozliali po celej dráhe olej....preteky sa nekonali, ale....

vevericka

inkubator..ja pouzivam kozmetiku netestovanu na zvieratach..ale ti, co nie a zaroven podporuju SZ si protirecia..

RNG

kedysi som ich podporoval, ale dnes su ako organizacia uz davnejsie skorumpovani a povodne ciele su prekrytew nahananim sa za mozou a kontrolou a samozrejme peniazmi. Zialbohu po case sa vsetko pokazi....

vevericka

maju inu moznost ..neviem komu ublizi labak, ktory vytvori nove liecivo bez mensich postrannych ucinkov(ako to liecivo, ktore sa pouziva teraz) (pripadne zistuje fyziologiu) okrem tych mysiek, co sa pouziju..(mimochodom aj doplnky su testovane na zvieratach)
nieco ine je, ked sa testuje kozmetika, co neuznavam a nieco ine ked sa testuje nieco, co mozme niekomu pomoct..(napr. aj samotnemu GP)..tazke aka agresivita..uz sa stalo, ked vylamali labak a vsetko s oznacenim GMO vyhodili von oknom(tolko k ich najhlavnejsej zasade -nevyspust GMO do volnej prirody)

vevericka

zopar kolegov ich oznacuje za zelenych teroristov..v niektorych pripadoch musim s kolegami suhlasit
..nemyslim ze vypustenie laboratornych mysi, z vlamania sa do labaku, je riesenie..1. nevedia, ci mysky uz niesu v pokuse a tym nieco vynesu von(GP nerozlisuju labaky na vyskum lieciv a labaky pre testovanie kozmetiky) 2. lab. myska neprezije do rana nasledujuceho dna vo volnej prirode..takze ju odsudia na krutejsiu smrt ako je usmrtenie upsavacou injekciou..