Chcem pribrať!

Príspevok v téme: Chcem pribrať!
Thierry

Čáute. Prepáčte, že som to dal sem, no žiadna iná témy nebola vhodná. Som mladý chalan, 21 rokov a váhovo som na prelome priemeru a podpriemeru. Problém je s tým, že za posledných snáď 5-6 rokov sa mi nepodarilo pribrať ani kilo, a to platí aj so schudnutím. Proste si držím váhu, ale ďalej rastiem. Dosť športujem, jem vždy, Všade a všetko, no váha nejde hore. Mám chudé ruky, aj nohy, aj brucho a dosť ma to trápi, hlavne v lete. Nemáte nejaký recept ako na to? Ďakujem za rady

max.gluteus

Napisem ti moj od rana:
4:15 100 gramov ovsenych vlociek a 20 gramov 80 percentneho proteinu
6:00 200 gramov ryze 65 gramov tuniaka a 4 vajcia
8:45 200 gramov ryze 65 gramov tuniaka a 4 vajcia
11:45 220 gramov ryze 130 gramov kuracich prs plus zelenina
15:00 150 gramov ryze 130 gramov kuracich prs
18:00 tuniak, 30 gramov ryzovych chlebikov
Len pre zvedavost som v dietach.

cpi

Ja mam tiez problem pribrat, snazim sa jest styrikrat denne, ale velmi to nepomaha. Anonymes, sway, napiste vy vase denne jedalnicky, aby som sa inspiroval.

Doloreska

Thierry, mladi chalani, ktori maju problem ako ty takmer vsetci stlstnu, ked sa dostanu do toho svojho "priberacieho" veku, lebo sa stravuju uplne zle a jedia same somariny. je pravda, ze ty jes aj dost malo, ale v kazdom pripade ti hrozi podobny osud.
jedneho dna sa ten zazracny metabolizmus spomali a ty sice zacnes naberat, ale bud si isty, ze nenaberies "hmotu" ale sadlo - a potom si budes trieskat hlavu.
chalani ti radia dobre co sa stravy tyka, ak zacnes uz teraz rozumnejsie, mozes nabrat a zaroven predides tomu, aby si mal v 30ke 90kil sadla.

sway

Ked ti je jedno,ci priebries aj sadlo tak nepreberaj a kludne do seba hadz aj panaky oleja.Ak by si si spocital,kolko zjes v tom jednom obede a jednej veceri + sladkosti,tak sa nemozes cudovat,ze nepriberas.Bielkoviny a sacharidy jes aj teraz,otazka je kolko?odpoved malo.Protein si objednaj z netu,to je najlacnejsie.

Thierry

Ďakujem. Koľko cca. to stojí? Kde to kúpim? Jem málo, ale zato vždy keď môžem. Nepreberám či je to mastné, alebo sladké. Proste všetko. Je dobré jesť chleba a rožky? Ak som to teda dobre pochopil, ak budem jesť veľa bielkovín a sacharidov, zaručene priberiem :-)

sway

Tak a je to jasne malo jes a hlavne jes hluposti - sladkosti.Tak jedz viac krat za den,vyrataj si 3g bielkovin na kilogram k tomu zjedz aspon 700g a viac komplexnych sacharidov to je ryza,celozrnne pecivo,cestoviny atd(priklad neviem kolko vazis) a 100% priberies.Proteinovy napoj si kludne kup,ak niesi schopny zjest dost bielkovin z masa,tvarohu a vajec - tieto pripravky nemaju ziadne zazracne zlozenie,je to nieco ako susene vajecne bielka ochutene umelym sladidlom.

Thierry

wow, ďakujem za rady. No čo jem? Raňajky slabé, mám na ne málo času, max. 1-2 rožky s maslom, jogurt alebo jablko. Obed normálny s polievkou. (jem všetky druhy mäsa hlavne kura a bravčové). Večera buď v rešt. alebo nejaký chlieb, vajíčka, polievka. A sladkosti ;-) ...hmm nad tými koktailami som premýšľal, len som sa nevedel rozhodnúť...aký druh, s akým zložením a či je nutné pri nich tvrdo cvičiť.