Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odpadove hospodarstvo =( S.O.S.

evka1234

ja som si to pozerala skus si to aj ty laskavo otvorit a uvidis ze tam nic nieje ... teda to co ja potrebujem ... a ak nemas co robit tak si laskavo nieco najdi ... hladala som to ... a preco by som sa nemohla niekoho spytat???
prosim nechci ma vytocit .... a nevtieraj ... chcela som stranku a nie odkazy a pi*oviny ... a nerob sa laskavo doulezitou dakujem :)

evka1234

ja som si to pozerala skus si to aj ty laskavo otvorit a uvidis ze tam nic nieje ... teda to co ja potrebujem ... a ak nemas co robit tak si laskavo nieco najdi ... hladala som to ... a preco by som sa nemohla niekoho spytat???
prosim nechci ma vytocit .... a nevtieraj ... chcela som stranku a nie odkazy a pi*oviny ... a nerob sa laskavo doulezitou dakujem :)

katka...

Tak len tak prvych 5 co mi google vyhodil:
Odpad a odpadove hospodarstvo
Odpadove hospodarstvo
Program odpadoveho hospodarstva SR
SAŽP - Odpadové hospodárstvo, problematika odpadov a chem. látok v ŽP
Moderné odpadové hospodárstvo - ochrana životného prostredia atd.
Takze prepac, ale nechce sa mi verit, ze si nic nenasla.
Treba len trochu snahy a nie hned cakat, ze niekto nieco bude hladat za teba. Keby to bola tazka tema, tak nepoviem, ale toto. No nic lahsie nie je.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.