dostala som sa priatelovi do konta na azete......

sway

aeshly
dozri a potom pis svoje nazori.Mne je ukradnute aky mas vztah,ale ked niekto napise,ze zistil to co nemusel,tak nazor typu "si blba,ze si mu tam vobec isla" - radsej sa mu nauc doverovat,nie je absolutne na mieste.Tot vse uz sa s tebou nebudem o tom bavit,mozno mi das za par rokov za pravdu a mozno sa ti tvoja dovera vyplati.Len sa ukludni a neskac tu do ludi,co nechcu byt hlupaci a ked nieco nieje v poriadku ,tak si to preveria.

aeshly

ale ja tomu verím a nepotrebujem sa v ničom presviedčať ani uisťovať. nejde tu o to, u mňa je skôr ten problém, že mám tendenciu druhým vnucovať svoje názory a mať posledné slovo. i keď netuším na čo je to dobré, lebo tak len somarinami strácam čas.

bon

keby ti to bolo az tak ukradnute uz davno by si sa na to vybodla a nepresviedcala tu nikoho o opaku ani jednym slovom, takze mam pocit ze sa len samu seba presviedcas a utvrdzujes v tomto, lebo sama tomu az tak uprimne neveris, ale to je len moj nazor

aeshly

ja verím a aj všetko vidím, nemusím ho preverovať, viem prečo to píšem... ale nebudem to už komentovať ani rozoberať. nestojí mi to za to, aby som vás presviedčala o svojom živote. takže si myslíte, čo chcete, mne je to ukradnuté.

bon

aeshly a ty si fakt myis ze si jedina v jeho zivote??na kazdeho chlapa pride obdobie kedy ho zaujima ina zena ako ta jeho, a neverim tomu ze to tak nie je..., poznam kopu vztahov a v kazdom to tak bolo, v kazdom, az na jeden kde zacala pokukovat zena po druhom, ale to je chlap papuca...ako je uzasne ze tak doverujes, ale to co si pisala ty, to vsetko som tvrdila aj ja na zaciatku vztahu, a potom som vytriezvela...., ved aj ty mozno vytriezvies, a mozno to nebudes potrebpvat, pretoze je lepsie verit a nevidiet to co vidiet nechces..., drzim ti prsty nech ti to takto dlho vydrzi...

aeshly

sway...vidno, že ma nepoznáš, lebo keby si ma poznala, tak mi tu také bludy nepíšeš.

nedôverujem slepo. viem kumu si môžem dovoliť dôverovať a kumu nie a svojmu priateľovi dôverovať určite môžem, dôvera je u mňa vysoko a vzťah bez nej nemá zmysel.

nemám 3 - oj mesač. vzťah, ale je to omnoho dlhšie, vEď som písala, že mám vážny vzťah.

tvojmu výroku ,,mozno si z kopanic a v okoli tvojho priatela su len ovce´´ som nepochopila, ale v pohode.

svoj život mám dobre poodhalený poznám ho a rovnako poznám aj svojho priateľa a to i bez toho, aby som ho musela kontrolovať a preverovať.

a nedávam tu druhým rady, ale vyjadrujem názory. hovorila som, že som zareagovala na správu, že ja som v živote partnera nekontrolovala, že sa nájdu ešte aj také, to je všetko. a ak to nevieš pochopiť a namýšľaš si somariny, že slepo dôverujem a nemám poodhalený život, tak to si môže dovoliť napísať naozaj len nezn´=ama osoba, lebo je to titiž somarina ako vyšitá a vôbec sa pre mňa nestotožňuje, ale to mi je jedno, no nechcem tu seba už viac rozoberať a ani nebudem. jedine som napísala, že som priateľ nekontrolovala, no neznamená to, že hoo nepoznám. to, že tebe urobil priateľ to, čo ti urobil, neznamená, že aj mne sa to môže stať.

sway

aeshly,
no musim este reagovat,paci sa mi,ze hovoris,ze mas krasny zivot,no mozno aj vdaka tomu,ze tak hlupo doverujes.Ale mas pravdu nepoznam ta,nehovorim,ze ak mas 3 mesacny vztah, mas liest priatelovi do mobilu a mozno si z kopanic a v okoli tvojho priatela su len ovce,takze v zasade ta ani nema co trpit..a tvoj zivot nepoodhalis,ale ostatnym davas "super rady".Len stoji za zamyslenie precitat si pribehy zien,ktore takto doverovali a na koniec im to nedalo pozreli a dozvedeli sa dost otrasne veci.Pozri moj priatel je zosobnena nevinnost,nepije,nefajci,nechodi do barov,nikdy by mi neublizil,na pokeci sa ukaze tak raz za dva mesiace.. no predsa si davnejsie nasiel "kamaratku",ked prisli prve smsky tak som sa spytala,ze kto pise (nikdy som nevidela tie spravy),tak on ani neklamal a povedal,ze ona a ze sa bavia o kulture,lenze o par dni sa kamaratka strasne zalubila.A keby som vtedy bola mudrejsia a zistila ,co jej pisal,mohla som sa venovat niekomu inemu,lenze teraz ma zoziera nevedomost,co medzi nimi bolo,lebo ak zenska zacne niekomu robit sceny,ze preco nieje s nou,tak si nemyslim,zeby bola taka uletena a robila toto zadanemu chlapovi,co jej nikdy nic nenaznacil..Hovor si co chces,ja ak mam doma chlapa,tak ma zaujima,co si pise s inymi a ked neukaze,tak sa pozriem.

qqqqqqqq

dik aeshly :) tiez s tebou suhlasim...

no a tak sme uz dve, ktore vztah stavaju na inych hodnotach ako "preventivne preverovanie" (niekoho, komu "doverujem"- to len tak na okraj)... pytam sa, ma taky vztah vobec zmysel, ked uz teraz si neveria? co bude neskor???

17kika17

a este k pokecu tak aj ja aj ten moj tak abaja si tam chodime popisat hoc aj s neznamimi ale urcite nikdy neoslovujem kamosov ze moj zlaty a tkae slova to nie

17kika17

ja pravidelne kontrolujem cava ako mobil a emaily a viem ze aj on mne. niezeby som mu neverila ale predsa len preventivne tak trosku treba