Podviedol som priateľku-chcem ju späť...

Príspevok v téme: Podviedol som priateľku-chcem ju späť...
riocek

Po 5-ročnom vzťahu som podviedol priateľku. Teraz už viem, že to bola moja najväčšia chyba v živote, ktorú by som už nikdy nezopakoval. Samozrejme že po pár dňoch ako sa to stalo, na to prišla. Zbalila si veci a odišla. Až vtedy som zistil, že je to najlepšie, čo ma mohlo v živote stretnúť. Sú tomu už niečo vyše dvoch mesiacov, čo nie sme spolu. Už to aj chvílu vypadalo, že by sa možno ku mne vrátila, ale všetko je nakoniec inak. Chce, aby sme zostali v kontakte, ale len ako kamaráti. Ja ju však veľmi milujem, neuplynie sekunda aby som na ňu nemyslel a aj na to, že som to nikdy nemal spraviť. Nielen že ho podvediete, ale aj oklamete, urobíte to, čo nechcete aby robili vám, stratíte dôveru, ktorá sa do vás vkladala.Chcel by som ju neuveritelne naspäť. Ale ako si získať človeka, ktorého ste oklamali tým najhorším možným spôsobom? Keď o tom vie celá jej rodina, kamaráti, ktorí jej radili, aby sa na mňa vykašlala. Nezazlievam im to, možno by som dával rovnaké rady, ak by sa mi to nestalo. Zaslúži si človek, ktorý bol neverný druhú šancu? Alebo ho majú všetci naokolo zatracovať? Ďalšia vec je, že psychicky som na tom paradoxne o dosť horšie ako ona. Možno sa mi len zdá, že sa s tým vyrovnala, nechce robiť zo seba citlicku. 5 rokov sa predsa nedá zahodiť za hlavu len tak (vlastne dá-stačí byť neverný)... Takže čo robiť? Slučku na krk? ...

bubyna

ako uz bolo napisane... len jej to prislo vhod..... hned jak som si precitala riocek tvoj prispevok nemusela som ani citat dalej.. hned som vedela ako budu reagovat ostatnííí.... pretoze je to pravda..... nahral si jej do karticiek.. a aj ked vies ze si spravil chybu, mozno to vyzneje hlupo, ale mozes byt rad, ze ona nebola prva, ktora ta podviedla... teraz mas ponaucenie do buducnosti ze ked budes mat priatelku, s ktorou budes mat zasa vazny vztah uz to nikdy neurobis.. a na nu zabudlni. len cakala kedy spravis preslap........ spravil si ho, a hned to vyuzila.. nepovedala by som ze TY si ju nezasluzis.. ale ONA teba.... vela stastia

riocek

vsetko je nakoniec inak, volal som s nou dnes, ci to bol jej novy priatel..vraj nie, ak by si niekoho nasla, povedala by mi to..asi som si niektore signaly zle vysvetlil, poviem vam, cestou domov som isiel na aute 40, ruky nohy sa mi triasli, nedokazal som racionalne uvazovat, celu noc som nespal, srdce som mal az niekde v krku, neopisatelny pocit, ak niekoho milujete a vasou hlupostou ho stratite..kiez by sa dal vratit cas a vsetko spravit inak, na zaklade skusenosti prezitych v buducnosti, keby, keby..teraz uz viem, ze nic nie je na svete dolezitejsie, ako laska, neopisatelny stav blazenosti, stav, ktory si ludia neuvedomuju, ked su vo vztahu, ale naplno prepukne, az ked daneho cloveka stratia, vtedy by dokazali nemozne, aby ho ziskali spet, potom staci len byt pri tom cloveku a ste stastny, lebo viete, ze ten clovek tam je pre vas a vy pre neho...v tomto pribehu vsak ja nie som obet, obetou je priatelka, ktoru som podviedol, takze jej pocity museli byt milionkrat horsie, hrozivejsie, beznadejnejsie...a este horsie je, ze potom, ako na to prisla, som neurobil vobec nic, nedokazal som nic spravit, lebo som nevedel co, bal som sa, ze cokolvek spravim, bude zle, a zle nakoniec bolo, ze som nic neurobil...

aronka

alz-bee
presne si mi to zobrala " z ust" uplne sa stotrznujem s tvojim nazorom ...aj mne sa zda cudne ze sa tak bleskovo z toho dostala a hned iny chlap.....aj podla mna si jej nahral tymto aspon mala dovod ta nechat...

bonnny

ten moj si s nou tiez predtym pisal cez icq...nechcem vediet o com...taktiez sa vyhovoril na SKRAT, ale to je blbost, kedze si snou pisal uz predtym...tuzil po nej uz skor a predomnou hral formu, tvaril sa ze nic, ja som o tom nemala ani len tusenie...a zase nie som blba, keby daval nejake signaly tak pochopim!
je to strasne svinstvo...

lenze je tu jeden hacik, sme spolu 3 roky ale on predtym nemal dievca, len take kratke vztahy kde o nic neslo...som v podstate jeho prva partnerka a prave preto si myslim, ze ho to tahalo skusit nieco ine...lenze on je tiez moj prvy a taketo napady rozhodne nemam!!(on ma 24 a ja 21)

lebo v tejto dobe je uz asi laska na cely zivot tabu...a taktiez jeden sexualny partner, ze?? som ja ale naivka...

RIOCEK - podla mna jej to padlo nanajvys vhod, ze si ju podviedol...nevsimol si si na nej predtym, ze by sa chcela rozist, alebo neuvazovala nad tym?? urcite po takom dlhom vztahu nemoze byt az takto v pohode!! je to velmi podozrive...

jaa22

alz-bee..suhlasim s tebou, toto iste som chcela napisat aj ja...niektore baby tu tvrdili ze jeho ex sa len tvari ze je v pohode, ale ona asi fakt v pohode je! asi si jej fakt urobil tymto laskavost...pretoze ani ja neverim ze by to brala takto na lahku vahu a hned by si nasla ineho...ved 5 rokov je 5 rokov preboha, ja by som si za dva dni nedokazala najst ineho...je tu este jedna moznost,..a to ze moznoze aj ona teba podvadzalaa, nic v zlom ale je to cudnee ako sa sprava

alz-bee

Uznavam, ze si spravil neskutocnu debilinu...ale neda mi nenapisat, ze mam pocit, ze si tou neverou tvojej (ex) priatelke aj nahral trochu do karat. lebo pirpada mi byt vcelku zvlastne, aby sa po 5rocnom vztahu tak rychlo spamatala. Nevravim, ze sa ma donekonecna trapit, to veru nie! ale bud patri medzi tych stastnych ludi, ktori sa po rozchode/nevere otrasu a idu dalej alebo sama to uz chcela ukoncit, len nevedela ako a ty si jej tou neverou dal nato super dovod...mozno je to uplna blbost, co pisem, ale tak mi to pripada...lebo po 5rocnom vztahu si hned najst ineho...no neviem...ale tak ja som zialbohu taka sprosta, ze sa kvoli minulosti dokazem dlho trapit, cize tvoju byvalu obdivujem:))

xyz...

riocek,aspon vidis,ze kazdemu sa vzdy vsetko zle vrati a kvoli chvili sexu si prisiel o dlhorocny vztah a aj si si to zasluzil a tiez by mali dopadnut tak vsetci,co podvadzaju partnerov

schelby

toto by som dala precitat verejne vsetkym nevernym, nech maju ponaucenie, a rozmyslaju hlavou a nie svojim ustrojenstvom,. Je mit o luto,ale mozes si za to sam. Neprajem ti to,ale poucil si sa hadam do buducnosti, ze taketo veci sa nerobia. Mozno si stratil svoju zivotnu lasku, koli par minutam rozkose. A tvojej prajem aby bola statsna a nepoznala uz viac ako chuti nevera.

riocek

Je to vsetko historia. Nasla si ineho. Bol som na zabave,. kde som ich spolu uvidel, najhorsi pocit aky som kedy zazil...nemam slov na nic viac, mozem si za to sam..pre vsetkych, ktori nad niecim podobnym co i len premyslate, nerobte hluposti, nestoji to za to...zostanu len pre plac a jazva v srdci, u oboch...aj tak ta stale milujem, Naka...