BLOND vlasy

datelinka

tato otazka nie je velmi znamkou inteligencie, prepac mi to.
ja som tiez blondina a som v prvom rade sama sebou.
nezaoberam sa tym, ako vyzeram v ociach inych. snazim sa hlavne slusne spravat, pomoct ak sa da, usmiat sa, porozpravat ... a nemyslim, ze by to ludia vnimali negativne. krasa prameni zvnutra. :-))

Giovanni

Natural farba vlasov je najkrajsia :) ci blond,alebo brunet.Ale blondinky ma viac vzrusuju a s brunetou si skor viem predstavit vztah:),ale je to jedno,hlavne nech ma kraaasne dlhe vlasy :)lebo to ma vie pocarovat priam:)))

anonym_3:)

chcela by som sa vas spytat som original blondina ale jednou stavkou som sa stala ciernovlaskou a chcela by som sa vas opytat akymi krokmi sa dostanem co najskor na blond naspat pretoze sa mi to velmi nehodi a dost mi zacali s tej tmavej farby padat vlasy dakujem a to ze je zena blond a co?je to taka farba ako kazda ina.a ja fandim blondinkam.awojky odpiste mi co najskor:)

natuzska

ja osobne si myslim ze kazde vlasy su krasne (prirodzene) je ejdno ci su blond aleb oci brunet ja mam osobne blond a odprirody ich mam melirovane kazy si mysli je si farbim ale ne ak su leskle zaujimave tak su krasne vsetky to je moj nazor ved vysusenen hnusne vlasy nikoho nezaujaju a je jedn oaka farba ked su leksle mnam heh :DDDDDDDDDDDDD

armia

kazdy chce presne tu farbu, ktoru nema :) poznam vela chlapov, ktori su na blondiny ci brunety, ale hlavne musi byt holka zaujimava a mat nieco do seba, aby sa pacila, farba urcite nerozhoduje. aj tak nezalezi len na farbe vlasov, ale hlavne na kvalite. najhorsie su pipky, co musia byt za kazdu cenu blond - vyzera to potom otrasne, najma v spojeni so solariovou hnedou :D ja mam prirodzene vlasy taky velmi spinavy misaci blond, pouzivam uz dlho prave palette zosvetlovac 320, pravda teraz uz len na korienky, zosvetluje len trosku, ale vyzera to velmi prirodzene.
MIMUSIIIIIK, zalezi, aku mas prirodzenu farbu. na tmave vlasy blond bud nechyti alebo chyti skor do zlta. daju sa vsak uz kupit farby typu zosvetlovac + farba, tie chytaju celkom dobre.

mimusiiiiiik

ahojte... dam vam jednu otazku mam husty blond melir a keby ze chcem byt blondina tak mi staci si kupit farbu alebo ist ku kadernicke ??? a potom ked mi budu vyrastat vlasy a ked si kupim blon farbu tak mi to nechyti do rysava ale do blond ?

katuska305

5ka - podla mna je enormna hlupost co pises, mam znamu, ktora je BI a napr blondyny naozaj ze nemusi lebo sa jej jednoducho nepacia. niekomu sa prave pacia latinsko-americke typy. to sa vobec neda povedat ze su viac sexi, pritazlivejsie etc. a ked si myslis ze to vymysleli tmave, to je sice pekne mozno aj pravdive no asi mali dovod, ale napr i moj priatel rad rozprava vtipny o nich. je to žart, samozrejme v spolocnosti nejakej blondskej, kt. napr. taketo veci nezvlada, tak to rešpektujeme a nehovorime. to je najlepsie ak sa spolu zasmejeme.

mirkaaa - to zavisi od samotnej vizaze, od stylingu, od sebavedomia, od vkusu muža, dokonca aj od typu chodze a drzania tela, ze ci sa chalan otoci za blondskou ci nie !!
ale to si tiez nemyslim, ze by si chalani velmi potrpeli na farbe vlasov, ked uz ide o zovnajsok, tak uz kompletne. to je to prve. potom az otvori usta je druha vec. a priznajme sa, ze blondyny su viac povazovane za party-girls (co vo vacsine aj plati, no nemusi), cize su zabavne, ale na druhej strane ak sa s nimi chce clovek porozpravat o serioznejsich veciach, tak sa hlboko sklame. hovorim z osobnych skusenosti i skusenosti mojich znamych. ale toto vsetko je tak strašne RELATIVNE. nie je to žiadna zásada.

moje konecne slovo ohladom tejto temy znie, ze nech kazdy ma farbu vlasov aka sa mu paci, z toho vyplyva ze tymi vlasmi bude spokojny, bude mat iste sebavedomie zo svojich vlasov a to sebavedomie mozno očarí potencionalneho/nu partnera/ku.

toso

baby nefarbite si vlasy zbytocne si kazite ich kvalitu,ci ste uz blond,brunety,riisave natom nezalezi chalanom sa pacite take ake ste pri vybere sa nerozhudujem podla farby vlasov ale podla toho ako to tej babe celej sekne ci je niecim zvlastna,ci som jej sympaticky a ci ma to knej neak pritahuje,proste nejde o detaily ale o zaokruhleny celok ;-)

xennia

Ja som takisto blondína, a tiež su niekedy situácie že by som ňou radšej nebola. Ale zasa na druhej strane to má niečo doseba a prináša to aj určité výhody. O tom by asi každá vedela rozprávať :) Mala som už aj čierne vlasy, ryšavé či orieškové, dokonca sivé, či do zelena (po neúspešnom farbení) ale mala som z toho zlú odozvu. A teraz som z nova na môjej pôvodnej :)Treba skúšať a nájsť sa.