Male prsia

marCOS

Moja thak ti povym,,,ked su velke neni dobre pretoze pri niektorych veciach mozu chalanovy zavadziat,,ked su prilis male thak to zas sa chalan az thak nepokocha,,,ale ked su thake akurat do ruky thak to je fajn,,,proste thake ze ma chalan aspon za co chytit,,,

apinko

Mne sa pacia velke prsia (na pohlad)...na dotyk sa mi zase pacia mensie...lebo su vacsinou pevnejsie. A este nieco...ked ta tvoj chalan bude lubit, bude mu to absolutne, ale absolutne jedno

karco

to je jedno ake mas prsia, ked ta ma rad tak mu je to jedno.
awet: a co je tvojim zmyslom zivota?
qwertaka: to je pravda ze v afrike nemaju deti co jest, ale nemozes porovnavat problemy ludi v afrike s problemami ludi u nas, lebo u nas sa inak zije tak mame ine problemy.

inak da sa to napisat aj bez tych vulgarizmov.

qwertaka

ach-...vy ste ale vymeteny...deti v afrike nemaju co jest a vy sa zaoberate pic+vinami typu mam male kozy, maleho kok+ta a podobne..kedy uz konecne pochopite ze taketo veci su uuuplne, ale uuuplne nepodstatne..budte radi ze ste zdravi a ze mate co jest, ze vam vlada neberie moznost vierovyznania a podobne..a vazte si co mate

mia

a co ak ma dievca 20 rokov a v podstate skoro nema ziadne prsia, pretoze ked schudne, tak prve, z coho sa objem zmensi su prsia?? co potom? :(

o

Moja priatelka ma taktiez velmi male, dost ju to trapi ale podla mna su super. Take akurat do mojich \"malich dlani\". Premna je to tak ze cim mensie tym lepsie a myslim ze pre vecinu normalnich chlapcov