Lymfaticke uzliny ?

Príspevok v téme: Lymfaticke uzliny ?
marian2223

Ahojte, prave som na dovolenke, zhorel mi chrbat tak som si ho natieral panthenolom a pri tom som na zadnej strane krku nahmatal 2 tvrdsie \"veci\", resp. si myslim ze sa jedna o lymfaticke uzliny. taktiez hned ako som to nasiel pozrel som aj podpazusie, tam nic a slabiny a tam mam na pravej nohe tiez podobnu vec. je to velke zhruba 2-3mm alebo ako zrnko ryze mozno sosovice, ale urcite to nie je ako hrasok, ale nie je to gulka ale je to ani keby zila (teda prvotne som si to myslel), ale je to tvrde a je to na mieste, nehybe sa to s kozou resp koza po tom volne chodi a nie je to bolestive. momentalne mam hlien v krku, cital som teraz vela webov tykajucich sa tohto, je teoreticky mozne ze to mam z tej spalenej koze pripadne z tej choroby alebo ??? neviem co to je a ci sa mam toho obavat, nefajcim vobec ale teraz som vyfajcil asi 10 cigariet za posledne dni, mam 21r... nemozem ist k doktorovi dlhsiu dobu preto sem pisem aby som aspon co to vycital ak budete vediet daco k tomu .. prepacte este za taku cudnu skladbu viet ale mam velmi malo casu tu na internete, dik

tatiana26

Ahoj, tým sa netráp, pokiaľ sú fakt len také milimetrové, tak to nič nie je... problém by bol vtedy, keď by začali rásť, prípadne sa pridali iné problémy. Možno si ich tam mal vždy, len si na to nebol zameraný. Ale fakt netreba robiť paniku a hlavne si nečítaj o rakovine :)
Vyčkaj času, ale zrejme ti zmiznú, pravdepodobne to súvisí skôr s tým hrdlom ako s tým spálením...