Aký plat?

Danieli

IMAN vsak minimalna mzda je 295€...ja som dohodarka pocas VS a zarobim 300€ plus premie, po skonceni skoly ostavam na svojom mieste avsak uz nie na dohodu, ale klasicky pracovny pomer, plat vsak musi ist hore, zamestnavatel vie, ze ak nebude 500€ nebudem ani ja...som asistentka riaditela v mensej firme na vychode SK, no zastupim v praci kohokolvek, pc, faktury, predaj, komis, cokolvek, ja mozem vyjednavat o plate pretoze by za mna dlho hladali nahradu...ak si rovnako sikovna skus ist na sefa tymto smerom, kym som sa ucila na statnice robila som len 3 hodiny denne a vtedy sefovcom doslo, ze nevedia kde su ake dokumenty, vo firme je chaos, neporiadok, nikto nic nevie najst...

jajka001_

ja som s pc programami nikdy problem nemala - na uzivatelskej urovni, hned som sa s nimi naucila pracovat. programovat neviem, nemala som sa od koho naucit :) anglicky viem pomerne slusne

cheatet

Ja som malaako predavacka min. mzdu aj po skusobnej dobe, po pol roku 9500 v hrubom. Ale mavali sme aj premie z obratu, spravilo to nejakych 2000 - 3000 Sk v čisom na mesiac, na vianoce aj 4000 naviac. Ale pomimo. Robila som v obuvi, v MT. A som rada, ze som bola tam, bo predavacky v inych obchodoch dostavali 8300 v hrubom a dost.

sway

jajka001_
Ja som student CVUT FEL:-)Ale Javu som sa naucila este v predchadzajucej praci..Ale ak by si vedela spravovat Oracle db alebo SAP tiez by tu bolo miesto:-)

sway

jajka001_
Skoda jajka:-)U nas vo firme je dokonca politika,ze ak vezmu doporuceneho zamestnanca,este dostaneme bonus:-)Java?Ak mas logicke myslenie,popripade ovladas iny jazyk,myslim,ze by si sa rychlo do toho dostala:-)Aj ked nieje to dvojtyzdnova zalezitost.

sway

V obchode, v potravinach alevo v nejakej predajni?Ja som myslela,ze v obchode ako vo vyzname - predaj,business,praca v office..Hmm tak prosim ignorujte moje predosle prispevky.To sa neda porovnavat.

lenka....

Tak aj ja sa pridám k tým chuderám.
Trnavský kraj, mám VŠ a som ekonómka u jedného podnikateľa, ktorý má tri veľké potraviny, cukrársku výrobňu, predaj nábytku... a plat? 11 OOO,- Sk v čistom.
Smiešne. Ale bojím sa odísť, že si v dnešnej dobe nič nenájdem.