podprsenka

Príspevok v téme: podprsenka
nahnevana

ahojte kocky cez prsia mam 90 cm a pod 77cm. Cize moja velkost podprsenky by mala byt 75B-C lenze ani b a ani c mi nesedia... ked stojim a napravim si ju je dobra lenze ked zacnem utekat rychlo chodit alebo ked sa prehnem lahnem na bok prsia mi z nej vypadnu uz ma nebavi stale si ju napravat kde moze byt chyba ... uz zacinam nenavidiet tie moje prsia

alz-bee

nahnevana: uplne ta chapem. Mam ten isty problem. Z kazdej podprdy mi vyliezaju prsia von. Nedokazala som si kupit ziadnu, ktora by mi sedela.Kupovala som si 75D a raz som sla k maminej kamaratke, ktora ma obchod so spodnym pradlom a ta mi pozrela na prsia, poslala ma do kabinky a doniesla mi podprdu velkosti 70F...a z nej mi konecne prsia nevyliezaju. Dokonca mozem v nej aj utekat, skakat a tancovat:-)) Neviem, odkial si a ani tu nechcem robit reklamu, ale keby si chcela, tak ti poviem blizsie o tom obchodiku. nachdza sa v Seredi a ide o to, ze ta pani sa naozaj do tych podprseniek a zenskych prs aj vyzna. Vie poradit, aka velkost je ta spravna...lebo mne sa neraz stalo, ze ked som dosla do obchodu, tak som si vypytala moju velkost, predavacka mi uprela zrak na prsia, skonstatovala, ci naozaj az taku velku a mohla mi dat aj 20 kusov, ziadna mi nebola dobra a tak na mna len pozerali, ze ci si nahodou nevymyslam. Je velmi dolezite mat pohodlnu podprsenku. ja by som tu 70F uz nedala ani za nic a po skuskovom si iste pojdem kupit aj dalsie z toho obchodu:))

nahnevana

no ja vacsinou doma nosiim taku pohodlnu v ktorej sa dobre citim ale teraz som si kupila novu v obchode mi sedela a pridem domov trocha sa zahybem a uz mam 4 prsia

danuska123

maj rozdelene , tie na bezne nosenie, by mali byt pohodlne, ktore zakryvaju cely prsnik, aby ta netlacili a potom take ,,prilezitostne,, push upky , tie v ktorych ti prsia vyniknu vo vystrihu. je dolezite ,,nedusit,, prsia cele dni vo velmi obtiahnutych podprsenkach, pretoze moze vzniknut rakovina prsnika.potom su este sportove podprsenky a niektore baby ich nosia aj bezne cez den, z tych ti prsia urcite nevypadnu :)

elviee

Treba iny strih, pri behu a zmene polohy prsia vypadnu z kazdej, ktora nie je pevnejsia, cize nezakryva cely prsnik.

nahnevana

no ano mam ich spojene len snurkou a tu ktor mam taku viac spojenu drzi lenze ja nechapem ze je to velkost modeliek .. a predsa mi nesedi

danuska123

tak skus 70 alebo nejaky iny strih velmi vela zalezi od strihu, nech nie su kosicky prepojene len takou snurkou ale nech su spojene dokopy