Vobec mi nerastu vlasy

tepeceha

skus kofeinovy sampon a tonikum od alverde plus nejaky vyzivovy doplnok na uzivanie, je ich vela druhov a treba to brat aspon pol roka.
A asi by som si nechala vysetrit hormonalny stav v organizme.

Janullka

Ahojte... Mám rovnaký problém. Od júna presne mám takmer rovnakú dĺžku vlasov... Chcela by som na to najskôr ísť nejak prírodne,až potom vyskúšať nejaké tabletky. Skúsila som rôzne šampóny, a teraz mi aj tak trochu vypadávajú a strašne sa mi mastia. Vedel by niekto poradiť, ale na to "prírodno"? :)

matus :)

Ahoj asi si neni sama lebo aj mne nerastu vlasy az aj dva roky ties som si ich ani nestrihala len melir som mala na nich.A praveze sa zdravo stravujem tak neviem cim to moze byt,mam ich oslabene aj sa mi dost lamu aj zacali vypadavat som s tym bola u koznej ta mi predpisala take tablety sa to vola Forcapil a stoja 15evr male balenie a velke vyse 20evr ja som si kupila to male balenie a uvidim som to zacala predvcerom uzivat,no a je to dobre aj na nechty.Tak vyskusaj to a potom daj vediet papa.

fazula gula

saska od jula su to 3 mesiace co cakas ??? terba matvaic trpezlivosti ja mam rovnaku dlzku valsov asi rok a nik ma preto nestrapnuje ako nechapem tvoju spoluziacku a nechapem ako ta strapnuje ??? :(

Saška

Ahoj... Už od júla mám tú istú dĺžku vlasov. Dosť ma to hnevá pretože mám v triede spolžiačku s ktorou nevychádzam veľmi fajn, a ona má dvôvod ma strapňovať... Nedajú sa mi spraviť účesy ako iným spolužiačkam... Naozaj je to tým, že mi chýbajú nejaké vitamíny?

Dolcé

Podľa mňa ti chýba výýživa... teraz existuju už rôzne ,,prostriedky´´...alebo prípravky napr. som už mala takú vodu kde posilňuje rast enchtov a vlasov... potom sú na to rôzne šampony ... a samozrejme tabletky..určite ti niečo z toho pomôže... a keď nie .. tak treba sa zdravo stravovat :))

po-radca

niečo takéto som ešte nepočul, ale napadá ma v tej súvislosti naša takmer rodinná liečiteľka doktorka ľuba albertová. naša rodina sa s ňou pozná už roky a v mnohých prípadoch nám pomohla. keďže je to aj psychologička, častokrát aj len radou ako veci riešiť. možno by prišla aj na príčinu tvojich ťažkostí. skús sa na ňu obrátiť, možno vyrieši tvoj problém. želám ti aby to vyšlo!

Stanka001

Mne tiež nerastú vlasy, ale mne to začalo už asi v 13 rokoch, pretože som ešte chodila do školy a vtedy som si surovo trhala vlasy a to doslova, potom sa z toho stal strašný zlozvyk a stále ked som sedela tak som si ich bud trhala alebo oblizovala a tak trhala a ešte sa s nimi hrala...potom mi začali vypadávať, tak som si kúpila equvitu a brala som tie tabletky každý deň lenže mi začali ešte viac, takže som to hned stopla a teraz sa bojím, že ked budem mať 20 rokov, nebudem mať už vôbec vlasy...stále aj ked si umývam vlasy čo najšetrnejšie ani ich silno nerozčesávam, tak mám za hrsť vlasov, vždy ked odchádzam z kúpelky...chcem si dať podstrihnúť vlasy, lebo už sa nestrihali len pred rokom a ešte asi pred 4 rokmi, neviem či si mám dať aj melír, pretože nechem vyzerať blbo...dosť, čo si už obzerám na nete parochme :( :(.....neviem či by to pomohlo, ale keby sme mali chuť mi niečo napísať, alebo odpovedať na toto, tak môj email je stanka.mikulajova@centrum.sk...dakujem :)