Vobec mi nerastu vlasy

radomil

Ahojte,

zastaveny rast vlasov moze taktiez suvisiet s narusenou rovnovahou v tele. Preto by bolo najmudresie riesit tento problem zvnutra, doplint potrebne antioxidanty, vitaminy, mineraly a taktiez precistit najmensie cievy tzv. kapilary ktore vyzivuju vsetky bunky v nasom tele, a taktiez taktiez vlasove lozka.

V pripade zaujmu rad poradim ako na to.

Rado

nase.zdravie@gmail.com

Ivka23

Vlasky vám určite rastú len sa možno lámu treba si dávať masky proti štiepeniu a lámaniu. A masírovať si pokožku hlavy bioharom

simka111

Vie mi niekto povedat kolko cm priblizne mi narastu vlasy za 10 mesiacov??? dakujem..a nepotrebujem odpovede typu:otrepane... dakujem

simka111

Mne tiez vobec nerastu vlasy,nechapem v com je problem,jem aj ovocie aj pijem bylinkove caje,beriem vitaminove bylinky,napr.teraz mam cierny zazrak aj pupalku.Pouzivam sampon na kazdodenne pouzivanie a inic... niekedy si aj masirujem hlavu..

Well

"Nadmerný príjem potravinových doplnkov môže skutočne spôsobiť vypadávanie vlasov a neodporúča pri absencii preukázané nedostatku." (1) Napríklad, to je široko známe, že príliš veľa vitamínu A môže spôsobiť dočasnú stratu vlasov, najmä u žien, v ochorenie známe ako hypervitaminóza. Viac ako 25.000 IU denne je toxický a môže spôsobiť vypadávanie vlasov a ďalšie vážne zdravotné problémy. Odporúčaná denná dávka vitamínu A je 5.000 IUS.

cassia senna

ahoj, vedel by mi niekto poradit? mam huste kucerave vlasy (velmi kucerave) a vobec mi nerastu. mam 20 rokov a od detsstva som sa v podstate nedavala strihat, iba konceky som si davala podstrihnut. vlasy mam dlhe po cca pol krku.
neviete, preco nerastu? uzivam zinok a jem aj oriesky, normalne sa stravujem. no v poslednom case sa mi z pokozky hlavy odlupuje vela pokozky (neviem, ci su to lupiny?) proste ked sa poskriabem, tak je tych "lupin" dost a hlavne ked mam mokre vlasy.
vedel by mi niekto poradit? nemam nejako zanesenu pokozku a tym nemozu vlasy rast?
dakujem.

marry jane

ak by ste niečo mali, tka mi prosím napíšte radšej na mail ako tu, bola by som rada, lebo ja už neviem, čo robiť, pomaly prichádzam o vlasy, tak ak by ste mi poradili. tu je mail aeshly@nmail.sk