vyplachujem sa aj z vnútra

Príspevok v téme: vyplachujem sa aj z vnútra
LULINKA666

Ahojky..myslým že mám problém. Pri každom sprchovaní a hlavne pred každým milovaním sa poriadne povyplachujem aj z vnútra.Inak mám pocit že nie som dost čistá. Vraj pošva má mat prirodzene kyslé prostredie a nemalo by sa to robyt, lebo potom vraj budem náchylnejšia na infekcie..je to pravda????? nie je problém len v mojej hlave???

kady kudy

..áno ja odporúčam tiež sa toľko neumývať..kvasinky bývajú najma z NADmerneho umyvania..aj ja som to mala..narusi sa ti ph ..,,ona" si sama vytvara svoje prostredie..
ô

mircoMY33

podivaj sa a ty si mislis ze ten chlap sa pred kazdym milovanim umiva tam dole a ak ano ale vo vnutri urcite nie lebo sa to neda a vies kolko takych skodlivich bakteri ty tam nanesie a nezabudaj ze muzi prenasaju aj bakteriu ktora zapricinuje rakovinu krcka maternice na ktoru na slovensku umiera kazdy den jedna zena

mircoMY33

jezis maria dievca co to robis ake hluposty samozrejme ze sa pipulka z nutra neoplachuje lebo je tam prirodzene prostredie kde su bakterie a ked si to budes umivat tak tie bakterie skodlive nebude mat co chranit a este ked sexujes je to horsie pocuvaj staci aby si mala tri zapali a uz nemusis mat ziadne deti pozor na to

Klopka

Ano lulinka, je to pravda. teraz sa necitis cista, ak si to tam nevyplachnes, ale ako sa budes citit, ked budes mat kvasinky? Zltozeleny husty vytok? a bude ta to svrbiet ako slak?
Nevymyslaj. ked je to zdrave, aj vnutri je to ciste. je to, akoby si sa chcela zbavit slin alebo ineho prirodzeneho vlhcidla...